Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Vydejte se na dovolenou do Chorvatska s kvalitní cestovní kanceláří

Také se těšíte na letošní letní dovolenou a nemůžete se dočkat, kdy se přiblíží červen, července nebo jiný měsíc, kdy si ji budete užívat? Pak je načase rezervovat si konkrétní datum a místo pobytu, abyste měli jistotu, že pojedete na hezké místo s kvalitním ubytováním a službami, jež vás učiní maximálně spokojené.

Pokud chcete k moři, je dobré využít zkušenou a známou cestovní kancelář a její služby. Kupříkladu CK SBV s.r.o. Ta se zaměřuje na dovolenou v Chorvatsku na Makarskou.

Makarská je zárukou spokojenosti pro každého

Toto nejznámější letovisko v Dalmácii najdete 62 km jihovýchodně od Splitu v široké zátoce mezi mysem Osejava a poloostrovem sv. Petra. Čekají na vás borové lesíky, jež sahají až k plážím, příjemné podnebí a sluneční svit od rána do pozdních večerních hodin. Makarská je ideální prázdninové místo pro páry, skupiny přátel i rodiny s dětmi, proto sem jezdí nejedna cestovní agentura.

Makarská je centrem riviéry se stejným názvem, a je dlouhá 60 km – sahá od Brely po Gradac. Nejstarší část sahá k mořským břehům, nověji se rozpíná do dálky až ke svahům Biokova. Patří mezí významná lázeňská střediska, kde se léčí choroby dýchacích cest, pohybového ústrojí i degenerativních onemocnění.

Najdete zde jedinečnou turistickou atrakci Skywalk, což je unikátní železobetonová konstrukce postavená na okraji skalního srázu na oblíbeném vyhlídkovém místě Ravna Vlaška s výškou 1 228 m. n. m. Podlaha vyhlídky je skleněná, chodník má 12 m a celková plocha ze skla je 40 m2. Budete se kochat výhledem na letoviska Tučepi, Podgora a Makarská, na dalmatské ostrovy Hvar, Brač, Korčula a Vis.

Dovolená v Chorvatsku, to je samozřejmě i krásné moře, pláže, výtečná kuchyně, ochotní a pohostinní lidé… Čeká vás tady i spousta vodních sportů, krásné okolí a ubytování, s nímž budete jistě spokojeni.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora