Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Měřící technika renomovaných značek na mironix.cz

Hledáte prodejce, který nabízí spolehlivé měřicí přístroje od renomovaných značek? Internetový obchod mironix.cz je výhradním zástupcem, přímým dovozcem a vedoucím autorizovaným distributorem pro Českou republiku ev. i Slovensko značek Metrel, Lutron, Siglent, Rigol, KPS a C-Logic (původně značky APPA a Mastech) a dalších.

Uspokojíme poptávku pracovníků mnoha oborů

Ať už jste revizním technikem, elektrotechnikem, pracovníkem podnikové údržby a servisu, pracujete ve stavebnictví, výzkumu, vývoji nebo odborném školství, jste na správném místě, hledáte-li měřící přístroje.

V internetovém obchodě micronix.cz jsou k dostání jak přístroje, které jsou určeny pro měření elektrických veličin (osciloskop pro měření elektrických signálů podílejících se na stabilitě celého systému i na jeho případných odchylkách, spektrální analyzátor, multimetr pro měření elektrického odporu, napětí, proudu a dalších veličin, klešťové multimetry, čítače, generátory funkcí, RLC měřiče, wattmetr pro zjištění spotřeby energie pro chod spotřebičů (včetně analyzátoru sítě, miliohmmetru, milivoltmetru a laboratorních zdrojů), tak i přístroje určené pro měření neelektrických veličin (dálkoměr, otáčkoměr, siloměr, tlakoměr, měřič vibrací, anemometr, teploměr, vlhkoměr, luxmetr, pH metr, měřič CO a CO2 a v neposlední řadě také termokamera s možností pořízení infračerveného snímku.

Nakupovat můžete s 20% slevou

Jestliže už některý z přístrojů vlastníte, je však zastaralý či úplně nefunkční, můžete jej zaslat na adresu MICRONIX. Do balíčku, který navíc označte štítkem „AKCE ŠROTOVNÉ“, dále přiložte objednávkový formulář, do kterého uveďte výrobek, o který máte zájem se slevou 20 % (vybírejte produkty renomovaných značek KPS, C-Logic a Lutron).

Jakmile bude váš balíček doručen, dostanete informaci o vámi objednaném zboží.

Na mironix.cz poskytují záruční i pozáruční servis, kalibraci, technickou podporu i konzultace, které se vám mohou hodit před zakoupením konkrétních produktů.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora