Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Už žádné kompromisy! Krémy BigBoy potěší tělo i chuťové buňky

Přichází léto a s ním sezóna výletů, dovolených a horských túr. Vybrat to správné občerstvení na cestu ale není vždycky jednoduché. Často musíme volit mezi výživnými, ovšem nepříliš zábavnými variantami jídla na jedné straně a dobrůtkami plnými cukrů a tuků, jejichž výživové hodnoty raději nečteme, na straně druhé. Nebo ne? Zapomeňte na kompromisy! Česká firma BigBoy přináší edici proteinových ořechových krémů, které vás podrží i při náročném putování a svou chutí okouzlí i ty nejmlsnější.

Nadupané novinky mají vysoký obsah proteinů, ořechy jsou navíc velmi bohaté na zdravé tuky. V řadě Protein Kremo můžete vybírat mezi krémem White nougat a Dark nougat. BigBoy používá pro jejich výrobu ty nejkvalitnější lískové oříšky. O jejich exkluzivitě svědčí i fakt, že se pěstují v jediném místě na světě, v nádherné severoitalské oblasti Piemont.

Pro dokonalý start dne

Toužíte sobě a svým nejbližším dopřát dokonalou snídani? Doporučujeme vyzkoušet sypkou směs na přípravu vaflí a lívanců, proteinové Waflance. Směs stačí zalít vodou, mlékem nebo rostlinným mlékem, pořádně rozmíchat a pak už jen na horké pánvi nebo ve vaflovači upéct dozlatova. Výsledek můžete doplnit čerstvým ovocem, nebo třeba ořechovým krémem. Ať už vaříte pro partnera, kamarády, či rodinu, můžete si být jistí, že jim dopřáváte to nejlepší.

Shake it till you make it

Pro sportovce a milovníky klasických proteinových nápojů má BigBoy hned dva neodolatelné shaky, slaný karamel a Big Rafael, jedinečnou příchuť, jíž dominuje kombinace mandlí a kokosu. Svůj shake si můžete pohodlně připravit v novém „shakeru“, praktické a stylové láhvi, vyrobené speciálně na shaky.

Tekutá a chuťově nedostižitelná bílkovinná bomba vás nakopne nejen během náročného tréninku. Ať už makáte ve fitness centru, nebo dobíjíte energii během náročného dne, s chutným občerstvením jde všechno lépe. A sháníte-li praktické občerstvení na výlet, sáhněte po sladkých a zdravých proteinových croissantech. Croissant ocení nejen dospělí, ale i děti – právě letním výšlapu více, než cokoliv jiného.

Proteinové řady plánuje firma do budoucna rozšířit o další oblíbené příchutě a kombinace.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora