Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Chcete mít přehled nad svým majetkem? Pořiďte si fotopast

Fotopasti jsou skvělým vybavením nejen pro myslivce, kterým pomáhají v otázce monitoringu zvěře. Své čestné místo nachází také u osob, které chtějí získat přehled nad svým majetkem a pořídit si fotopast na zloděje. Zjistěte, jak se vyhnout vysokým poplatkům za provoz tohoto zařízení.

Vývoj fotopastí se neustále posouvá

Tak jako prakticky u všeho, i u fotopastí jde vývoj neustále kupředu. Zatímco dříve jste si za částku kolem 10 000 Kč pořídili fotopast bez pokročilých funkcí, v dnešní době i s poloviční cenou dosáhnete na mnohem modernější, výkonnější a ve všech směrech sofistikovanější řešení. 

Ale pozor. Cena za pořízení fotopasti by rozhodně neměla být jediným faktorem, na který se při výběru tohoto vybavení zaměříte. Někteří výrobci například zákazníky lákají na velmi nízkou pořizovací cenu fotopasti. Nicméně po bližším prozkoumání zjistíte, že má fotopast integrovanou předplacenou SIM kartu, kterou nelze změnit. A že vám zdarma odešle jen pár fotografií, což přirozeně nebude stačit ani na jeden den jejího provozu. Za další odeslání snímků si poté budete muset připlatit, a to zpravidla poměrně vysoký finanční obnos.

Nuceným tarifům řekněte NE

Vzhledem k tomu se vyplatí vybírat z fotopastí, u kterých je možné použít takovou SIM kartu, která vám bude maximálně vyhovovat. V případě nucených mobilních tarifů se totiž budete zbytečně potýkat s astronomickými měsíčními poplatky za provoz fotopasti. 

Proto upřednostněte zařízení, u kterého si můžete SIM kartu zvolit dle vašich preferencí. Zároveň se vyplatí vybírat z modelů, které podporují přenosy přes e-mail nebo bezplatné cloudové úložiště. Díky tomu budete mít ke snímkům vždy maximálně pohodlný přístup. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora