Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Čerpadla a vodárny nám pomohou snížit cenu za zavlažování

Máte na zahradě nádoby na vodu, do nichž zachytáváte dešťovku tak, abyste mohli v případě potřeby pozalévat záhony levněji i ekologičtěji, než vodou z vodovodního řádu? Pak můžete využít pomoc čerpadla a vodu čerpat pohodlně a rychle. V případě, že máte studnu, vhod vám přijde zahradní vodárna, která je ideální součástí zavlažovacích systémů atd.

Nechte si pomoct při zavlažování i přečerpávání vody

Kvalitní čerpadla a vodárny vám pomohou všude tam, kde potřebujete zavlažovat nebo přečerpávat vodu. V nabídce obchodů nechybí čerpadla pro nasávání čisté vody ani vody kalové. Tam, kde chybí elektrická energie, můžete využít benzínové motorové čerpadlo s kvalitním orámováním.

Pro jaké čerpadlo nebo vodárnu se rozhodnout?

Na webových stránkách prodejce Hecht najdete jednoduchou aplikaci pro výpočet parametrů. Je jasné, že nemusíme vědět, jaký výkon by mělo mít čerpadlo určené právě pro naše potřeby, nebo pro podmínky, v nichž bude často používáno. Právě tady je namístě nechat si pomoct. Stejně tak můžete požádat o radu pracovníky e-shopu nebo se zastavit v kamenné prodejně Hecht.

Vodárna pro zásobování vodou dům i zahradu

Pro čerpání čisté vody do vašeho domu i na zahradu můžete s důvěrou použít kvalitní zahradí vodárnu HECHT 3331. Má silný výkonný motor 1100 W, jakostní ocelovou tlakovou nádobu 20 l, která je vybavena tlakoměrem pro kontrolu výstupního tlaku. Aby měla vodárnu výbornou stabilitu, má širokou podstavu. Snadnější přenos zajišťuje vrchní madlo. Nechybí ani předfiltr. Plnící a výpustní šroub vám umožní vodárnu snadno obsluhovat. Vodárna je určena pro maximální výtlak 45 m, maximální přepravní bojem je 4 600 l / hod. Přednastavený spínací tlak je 1,5 bar, vypínací tlak je 3 bar.

Více informací najdete na webových stránkách cz.hecht.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora