Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Potřebujete rychle autoservis Liberec? Navštivte kvalitní Autoservis Vaska

Jestliže jste majitelem automobilu, s velkou pravděpodobností jste se setkali s poruchou, kterou jste potřebovali rychle opravit. Někdy k ní dojde naprosto nečekaně, někdy tušíme, že něco není v pořádku, ale jsme vytížení a navštívit autoservis nestíháme. V Liberci ovšem najdete Autoservis Vaska, kde váš vůz opraví v co nejkratším termínu.

Vše, co očekáváte od kvalitního autoservisu

Nejenže tento autoservis opraví váš vůz v co nejkratším možném termínu. Provádí drobné opravy, rychloservis a pneuservis na počkání. Jestliže nemáte čas přivézt automobil svépomocí, pracovníci této firmy jej vyzvednou a po opravě zase přivezou k vám domů nebo do firmy. Už na základě telefonátu nebo krátké návštěvy je autoservis schopen vám připravit podrobný rozpočet opravy.

Autoservis Vaska – BOSCH Servis – patří do sítě BOSCH Car Servis, specializace na demontáž zarezlých vstřikovačů a svíček.

Je-li vůz nepojízdný, je možné domluvit se na odtahu kamkoli potřebujete. Pomoci se dočkáte i v případě, že potřebujete vůz připravit na STK a emise – jedná se o měření emisí (benzin a diesel, plyn nikoli). Řešíte pojistnou událost? I tady můžete poptávat rady a pomoc. V místní lakovně je navíc možné nalakovat nebo opravit poškozený lak automobilu.

I v případě, že je nutné vyměnit pneumatiky u vozu, připraví ty správné právě pro vás a dané roční období. Chystáte se převést vůz nebo jej odhlásit? Autoservis vám pomůže s administrativou.

Opravy různých značek aut

Do rukou profesionálů můžete svěřit jakoukoli značku vozidla. Jde o výbornou alternativu pro ty, kteří nechtějí servisovat vůz ve značkovém autoservisu, přesto ale chtějí špičkovou kvalitu a spolehlivost za přijatelné ceny. Lze zde provádět údržbu vozu i v záruce.

Podívejte se na bližší informace na autoservis-vaska.cz a objednejte váš vůz na prohlídku či opravu. Budete zajisté spokojeni.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora