Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Pánové, vyzkoušejte ve sprše netradiční vůně, které vám nabízí novinka od značky Nature Box

Značka Nature Box společnosti Henkel přichází na trh s netradičními vůněmi pánské kosmetiky. Kosmetické produkty pány překvapí nejen příjemnými vůněmi konopí a vlašského ořechu, ale i jejich praktičností – jeden produkt zajistí péči pro tělo, pleť i vlasy.

Nature Box uvádí na trh dva zcela nové originální produkty pro muže se 100% přírodními za studena lisovanými oleji z vlašského ořechu nebo konopí. Netradiční vůně tak mohou mužům ozvláštnit jejich každodenní rutinu a příjemně je ve sprše překvapit. Produkt je navíc velmi jednoduchý na používání – jedna láhev poslouží k umytí celého těla, pleti i vlasů. A právě tuto jednoduchost hledají muži ve sprše především.

Věděli jste, že vlašský ořech patří mezi top 10 nejzdravějších potravin? Tato superpotravina má spoustu benefitů pro lidské tělo, v kosmetice napomáhá především k hloubkovému čištění pokožky od různých nečistot. Konopí má zase blahodárné účinky na trávení a rovněž snižuje rizika kardiovaskulárních onemocnění. V produktu 3v1 od Nature box bojuje proti nežádoucím lupům, které jsou u mužů častým problémem.

Suroviny jsou to sice neobvyklé, nicméně vás zaručeně překvapí jak příjemnou vůní, která vás bude doprovázet celý den, tak i blahodárnými účinky pro vaše tělo.

Složení novinky pro pány z portfolia značky Nature Box je veganské a vyrobené z kvalitních a přírodních ingrediencí, které jsou z 98 % přírodního původu. Obal je 100% recyklovatelný a ze 100 % vyrobený z recyklovaného plastu, tzv. Social Plastic.

Dopřejte si kompletní péči s novými eco-friendly produkty od značky Nature Box, které jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora