Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Proč byste si měli nechat vyčistit klimatizaci ozonem?

Snad každý si přeje pobývat ve zdravém a nezávadném prostředí. Když nastoupíte do svého vozu, můžete mít pocit, že jste zde v bezpečí a nic vám nehrozí. Je tu ale hrozba, která není na první pohled vidět. Jedná se o bakterie, plísně nebo viry, které se ve voze ukrývají. 

Nejsou na viditelných částech interiéru, ale číhají především v klimatizaci, kde se kondenzuje voda a vytváří se ideální prostředí pro růst různých choroboplodných zárodků. 

Jak si nechat klimatizaci vyčistit?

Po zavření dveří máte ve voze velmi malý prostor a dýcháte všechny ty nebezpečné částice. Možná, že kromě nich cítíte i zápach, který se snažíte překrýt různými vůněmi. Existuje ale snadné řešení, jak se zbavit jak nebezpečných zárodků, tak i zápachu a tím je cisteni klimatizace za pomoci ozonu.

Ozon není žádná nebezpečná chemikálie, je to alotropní modifikace kyslíku, konkrétně jde o tříatomovou molekulu kyslíku, která má silné dezinfekční vlastnosti a to mnohem silnější než třeba chlor. 

Cisteni klimatizace probíhá tak, že se ozon vygeneruje v generátoru přímo ve vašem voze. Během krátké doby budou zničeny veškeré patogenní mikroorganismy ve voze. Kromě nich bude vůz zbaven veškerých zápachů, kterých jste se nemohli zbavit a které jste dosud jen maskovali různými vůněmi. Pokud je někdo alergik nebo astmatik, bude pro něj znamenat cisteni klimatizace skutečnou úlevu, protože konečně bude dýchat čistý vzduch a ne nebezpečné patogeny.

Jelikož ozon pronikne všude, váš vůz bude vyčištěný velmi důkladně. Na toto čištění se můžete objednat na ozonovecisteniklimatizace.cz. Jelikož jsou různé vozy jinak velké, cena se podle jednotlivých modelů vozu liší, ale v průměru zaplatíte za toto čištění kolem 500 korun. Jde skutečně o minimální investici, která vám přinese velký užitek. 

Čištění a větrání zabere dohromady zhruba 2 hodiny a výsledkem bude čistý vůz bez zápachu, do kterého se vždy budete rádi vracet. 

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora