back to top
Sobota, 15 června, 2024
aktualne

Vylaďte si domácnost s nábytkem, jehož myšlenka je neobyčejná

Máte rádi neobyčejné věci a rádi podporujete projekty, které mají příběh a duši? V tom případě by vás mohl zaujmout internetový e-shop finecase.cz, na kterém naleznete nábytek do celého bytu, který vymysleli studenti, kteří nebyli spokojeni s vybavením, se kterým se setkávali v bytech, které měli v podnájmu.

Chtěli si jednotlivé byty vybavit svépomocí, narazili však pouze na kvalitu, která jim nebyla cenově dostupná. Rozhodli se tedy, že společně nastudují, jak v nábytkářském průmyslu podnikat a následně budou moci nabídnout cenově dostupný, zároveň však kvalitní nábytek.

Výsledkem je nejen kvalita za dostupnou cenu, ale také všestrannost, přístupnost, jednoduchá montáž, atraktivní vzhled a originální design. V současné době zdobí nábytek z této dílny domácnosti v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Láká vás pořídit si kvalitní kusy i do své domácnosti? Podívejte se, z čeho budete moci vybírat.

Nábytek do celého bytu

Na finecase.cz seženete nábytek do předsíně, do koupelny, na toaletu, také do obývacího pokoje, ložnice nebo do dětských pokojíčků. V době, kdy se práce z domova stává čím dál větším standardem vás potěší také nabídka pracovních stolů, křesel a dalšího nábytku, který najde perfektní uplatnění ve vaší pracovně či v pracovním koutku.

Zahradní nábytek

Kromě vybavení do domácnosti budete moci na e-shopu vybírat také zahradní nábytek, pomocí kterého zušlechtíte zahradu nebo terasu a připravíte si místo na čerstvém vzduchu, kde budete moci za teplých dní a večerů klidně relaxovat. V této kategorii si budete moci vybrat mezi bohatou nabídkou zahradních lehátek k bazénu, zahradními sestavami na zahradu či na větší terasu a také mezi houpacími sítěmi s polštáři pro dvě osoby.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora