Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Ať vás ani zima neodradí při práci

Půjčte si stroje kdykoli i jen na pár dní

Znáte to, i v zimě se občas naskytne období, někdy i déle, kdy počasí přeje pracím. Stavebním, silničním, zahradním. Proto není na škodu zajít si do půjčovny třeba po takový minibagr iv těchto dnech.

Pokračujte v pracích, i když to bude jen na chvíli

Venku už pár dní nemrzne, vykukuje slunce, je poměrně sucho a vás to láká pokračovat ve stavebních pracích, dokončit si to, v čem vás zima zabrzdila? Neváhejte. I na pár dní si umíte pořídit výkonné pomocníky na vysoké technické úrovni.

Půjčte si stroje

Řešením je půjčovna stavebních strojů CAT Zeppelin SK. Najdete zde bagry, nakladače, pracovní plošiny, manipulační techniku, zahradní a technickou údržbu, přívěsné vozíky a mnoho dalšího is příslušenstvím. Vyberte si, co jen potřebujete a pokračujte tam, kde jste před zimou přestali. Využijte pár pěkných dní na sto procent. Nic vám v tom nebrání.

Pojistěte se elektrocentrálou

Chcete-li mít jistotu, že vám práci nic nečekaného nenaruší, zajistí vás elektrocentrála. Robustní a osvědčené elektrocentrály jsou díky motorům CAT s technologií ACERT a generátorem CAT skutečnými vytrvalci. Vedle maximální spolehlivosti, výkonu a snadné údržbě dosahují také podlimitních hodnot emisí.

Jistota iu půjčených strojů

Nemusíte mít žádné obavy, iv případě, že by se vám za tak krátkou dobu na strojích něco pokazilo, servisní prohlídky a opravy nezaviněných poruch máte zdarma. Také tyto stroje získáte výhodně a pobočky půjčoven Zeppelin SK naleznete po celém Slovensku.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora