back to top
Pátek, 14 června, 2024
aktualne

Forbes Casino homepage ve zbrusu novém kabátu!

Napadlo vás někdy, jak moc velký vliv může mít design na naše každodenní fungování v online prostředí? Dobře navržený uživatelský prostor je pro nás nejen klíčovým prvkem, ale také základní podstatou našeho přístupu. Chceme, aby se na Forbes Casinu každý hráč cítil jako doma a měl ke všemu jednoduchý přístup. Proto vám dnes s radostí představujeme naší novou atraktivní homepage, která vám v mnoha ohledech zjednoduší fungování ve světě herní zábavy.

Pro hráče, kteří své herní dobrodružství prožívají na mobilních telefonech, jsme připravili hned několik skvělých novinek. Naše nová homepage je navržena tak, aby plně vyhovovala potřebám mobilních zařízení. Ačkoliv nemáme samostatnou aplikaci, naše mobilní verze je tak dokonale přizpůsobená každému displeji, že rozdíl prakticky nepoznáte. Navíc jsme se zvlášť zaměřili na rychlost načítání stránek a minimalizaci spotřeby mobilních dat, abychom zajistili plynulý průběh hraní.

Kromě moderního vzhledu je další novinkou efektivnější rozložení her a jejich filtrace v kategoriích. Všechny kategorie jsou umístěny na předních a dobře viditelných místech (nejhranější, oblíbené, nejnovější, doporučené…). Navíc si můžete přidat jakoukoliv hru do svých osobních oblíbených. 

Všechno co potřebujete v rámci personalizace má nyní mnohem jednodušší a rychlejší přístup. Ať už se jedná o informační widget, notifikace, novinky, nové hry nebo celé hráčské konto. 

Herní svět na Forbes Casinu nebyl nikdy jednodušší a vizuálně atraktivnější. Naše nová homepage vám poskytuje všechno, co potřebujete pro skvělý herní zážitek. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži a vyzkoušejte si naši novou homepage!

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora