Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Kurzy na vysokozdvižný vozík – proškolení zaměstnanců pro řízení VZV

Proškolení zaměstnanců k řízení manipulačních vozíků je nejdůležitějším krokem pro získání průkazu obsluhy motorových vozíků. Zaměstnanci získají všechny potřebné informace a dovednosti, v neposlední řadě samozřejmě i průkaz obsluhy a doklady pro kontrolní orgány.

Průkaz obsluhy motorových vozíků

Nabízeny jsou základní kurzy všech tříd a druhů (I, II – A, B, C, D, E, W1, W2, G, Z). Na jejich základě může být vystaven průkaz obsluhy motorových vozíků a dalších dokladů. Kromě toho můžete využít i dalších opakovacích a rozšiřujících školení všech tříd a druhů. Společnost za vás bude hlídat termíny budoucích opakovacích školení. Včas tak dostanete upozornění, že je nutné další proškolení, aniž byste na to museli stále myslet.

Testy na vysokozdvižný vozík

Během teoretické části školení zaměstnanci získají všechny potřebné informace. Seznámí se s riziky vyplývajících z obsluhy manipulačních vozíků, pravidly obsluhy a manipulace s břemeny i s péčí o manipulační vozík. Součástí školení je také praktická část, během které zaměstnanci získají potřebné dovednosti. Jde o pečlivou přípravu na testy na vysokozdvižný vozík, díky kterým lze vystavit průkaz obsluhy.

Kurzy na vysokozdvižný vozík

Kurzy na vysokozdvižný vozík jsou komplexní a poskytují tak všechny potřebné znalosti. Proškolením zaměstnanců lze dosáhnout snížení nákladů na provoz manipulační techniky, snížení rizika úrazu, dodržování pravidel bezpečnosti práce, zvýšení pracovní efektivnosti a zvýšení motivace obsluhy manipulačních vozíků. Během školení jsou využívány instruktážní filmy a nejmodernější technika.

Společnost nabízí i řadu dalších služeb kromě jednotlivých školení. Využít můžete poradenství v oboru, zprostředkování oprav a servisu či technické kontroly motorových manipulačních vozíků a mnoho dalšího.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora