Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Lodní kontejnery: Cena příznivá u nových i použitých kontejnerů

Pokud hledáte lodní kontejnery, cena je jedním z důležitých parametrů při výběru. Koupě lodního kontejneru nemusí být velkou investicí – kusy po jedné cestě, či více používané jsou dostupné a přitom spolehlivé.

Použité kontejnery

Použité kontejnery na prodej můžete sehnat za příznivou cenu. Jde o kontejnery, na kterých jsou patrné známky používání. Jde však pouze o vady kosmetické, které nijak neovlivňují funkčnost kontejneru. Můžete tak získat spolehlivé a plně funkční lodní kontejnery, cena přitom zůstává nízká. Kontejnery jsou uzamykatelné a mají dřevěnou podlahu. Nejčastějšími estetickými vadami bývá mírná povrchová koroze, drobné promáčkliny, či škrábance. Vybírat můžete z různých rozměrů – 6, 12, či 13,5 metrů, případně kontejnery se specifickými rozměry.

Zánovní kontejnery

Kromě použitých kontejnerů najdete v nabídce také nové kontejnery, které za sebou mají pouze jednu cestu. Jde tak o vysoce kvalitní kusy, které jsou ve skvělém stavu a hodí se pro různé využití. V nabídce najdete klasické lodní a skladové kontejnery, ovšem třeba i speciální kontejnery pro stavbu modulových domů, sanitární, kancelářské kontejnery, či chladící a mrazící. Můžete tak vybrat přesně to pravé, co zrovna potřebujete.

Pronájem

Pokud sháníte kontejner pouze na určitou kratší dobu, pak se vyplatí pronájem kontejnerů. I v tomto případě můžete vybírat z nových či použitých kusů, různých rozměrů a modifikací – kancelářské kontejnery, sanitární či modifikace na prodejní stánky. Společnost pro vás zajistí i přepravu vybraných kontejnerů na místo určení. Stačí tak jen vybrat ze široké nabídky a společnost pro vás pak vše zařídí.

Nabídka lodních, skladových a dalších kontejnerů je opravdu široká, můžete tak vybrat přesně to, co zrovna potřebujete. Ať už zvolíte pronájem, či koupi kontejneru.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora