Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Čištění filtrů pevných částic – profesionální řešení

Čištění filtrů pevných částic je klíčové pro bezproblémový provoz vozidel. S filtry si přitom nemusíte dělat těžkou hlavu, stačí je svěřit do rukou odborníků, kteří se postarají o jejich profesionální vyčištění.

Čištění DPF filtrů

Čištění DPF filtrů probíhá bez mechanického narušení obalu DPF. Využívána je metoda hydrodynamického čištění, která je vysoce účinná a nepoškozuje katalytický povlak kazety filtru. Účinnost je přitom velmi vysoká. Obdržíte protokol o propustnosti DPF před i po čištění. Problémem není čištění všech druhů DPF filtrů automobilů, kamionů, autobusů či průmyslových strojů. Navíc se můžete spolehnout na záruku po dobu dvou let, či případně 100 000 kilometrů.

Čištění filtrů pevných částic

Nejlepší volbou pro čištění filtrů pevných částic je hydrodynamická metoda. Jde o technologicky pokročilé řešení, které má účinnost okolo 98–100 % hodnoty nového filtru. Můžete se tak spolehnout, že po regeneraci bude filtr dosahovat kvality nového kusu. Při čištění je využívány hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalina je uvedena do pohybu vnějším tlakem, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění DPF

Pro čištění DPF filtrů normy EURO 6 v kamionech, autobusech, vysokozdvižných plošinách, zemědělských a průmyslových strojích je používán inovativní patentovaný adaptér. Můžete si vybrat, zda chcete doručit pouze samotný filtr, či využít i možnosti demontáže a montáže filtru pevných částic v partnerském servisu. Čištění lze provést i na počkání, můžete se tak hned vrátit do provozu.

Profesionálové mají bohaté zkušenosti a ta nejlepší zařízení pro spolehlivé čištění filtrů pevných částic. Neváhejte využít jejich služeb a vyhněte se zbytečným starostem.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora