Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Rozlučka se svobodou aneb překvapte ženicha krásnou ženou

Pořádání rozlučky se svobodou bylo historicky spíše mužskou záležitostí, nicméně tato hezká tradice přetrvává až do dnešních dnů. Je nepsaným pravidlem, že se ženich před svým velkým dnem s nejbližšími kamarády vydá do baru nebo klubu, kde hodlají oslavit poslední dny jeho svobody a volnosti. Chcete-li však uspořádat pro ženicha kvalitní rozlučku, pak by na ní určitě neměl chybět alkohol a krásné ženy, které potěší každého z vás.

Co striptýz zahrnuje?

Rozlučka se svobodou je pro některé z vás určitě synonymem skvělé zábavy spojené s profesionálním striptýzem. Není se čemu divit, protože objednání profesionální tanečnice představuje osvědčenou a stále velmi atraktivní formu překvapení pro ženicha, na které nemůžete nic pokazit. Striptérka by se ideálně měla ženichovi líbit a také by měla být svolná k trochu divočejším hrátkám, avšak vždy záleží na domluvě mezi vámi a profesionální tanečnicí. Určitě byste ji neměli do ničeho nutit.

Kolik striptýz stojí?

Všem vám je asi jasné, že objednání profesionálních tanečnic nebude zadarmo. I když je jejich hlavní působností Brno, rozlučka se svobodou se může odehrát na vaší zahradě nedaleko moravské metropole. V takovém případě musíte k ceně striptýzu ve výši 3 500 Kč připočíst ještě malý poplatek za dopravu. Pokud byste chtěli zjistit přesnou cenu profesionální show, pak se neváhejte obrátit na specializovanou společnost s individuální poptávkou.

Kde jej objednat?

Jestliže vás možnost profesionálního striptýzu na rozlučce se svobodu zaujala, neváhejte a objednejte si sexy tanečnice prostřednictvím jednoduchého formuláře. Do něj uvedete osobní kontaktní údaje, časové rozmezí, v němž máte o striptýz zájem a také adresu konání akce. Chcete-li udělat ženichovi ještě o trochu větší radost, můžete do poznámky uvést, kterou striptérku preferujete. Počítejte však s rizikem, že bude vámi vybraná tanečnice v daném termínu obsazena.

Striptýz pro ženicha je vděčnou a velmi atraktivní formou zábavy na rozlučku se svobodou, kterou si všichni určitě užijete. To je ostatně hlavním účelem rozlučky.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora