Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Kdo poradí s výběrem softwaru pro tisk čárových kódů

Jste živnostník a řešíte, jak si zjednodušit zasílání balíků? Přečtěte si v článku, jakou máte možnost, který software je ideální, která tiskárna bude pro vás nejvýhodnější a jaké jsou druhy samolepících etiket na kotoučích.

BarTender software s licencí

Tiskáren čárových kódů s různou technologií tisku je spousta. Velký výběr barvicích pásků a etiket ještě více. Je složité se v tom vyznat. Pokud si chcete ušetřit čas a nervy, obraťte se na prodejce, který vám nabídne přímo tiskárnu se softwarem na míru pro váš business. Vysvětlí vám, který software je pro váš tisk vhodný, jako např. BarTender Automation, software, který se hodí pro velké podniky s licencí až na 10 tiskáren. Poradí kolik budete potřebovat licencí, jaká je pro váš podnik vhodná tiskárna a na jaký typ štítků o jakém průměru budete tisknout. Někteří prodejci nabízejí k produktu roční servis zdarma.

Typy tiskáren

Tiskárny na tisk samolepících štítků se nabízejí ve třech úrovních. Mobilní tiskárny, které jdou připevnit na opasek se hodí pro malé firmy s malým objemem dat. Hodí se tam, kde musíte rychle tisknout a být mobilní. Do těchto tiskáren se dávají kotouče s malým průměrem dutinky návinu štítků. Druhou úrovní jsou stolní tiskárny, které se hodí do kanceláří a větších firem, kde je větší objem dat k tisku. Tyto tiskárny se v současné době využívají nejvíce. V poslední řadě jsou to průmyslové, velké tiskárny, které najdete v průmyslových areálech, distribučních centrech apod. Jsou robustní a můžete na nich tisknout z více kanceláří a prodejen, současně. A to velmi rychle.

Samolepící etikety na kotoučích

Pro každý typ tiskárny je potřeba vybrat vhodný kotouč s etiketami. Vždy je vhodné se poradit s odborníkem. Samolepící etikety se vyrábějí v lesklém nebo matném provedení. Štítky jsou v různých rozměrech, tvarech, barvách a s různými druhy lepidel – permanentní, snímatelné ale také teplotně odolné.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora