back to top
Sobota, 15 června, 2024
aktualne

Valentýnská kytice, o které se vaší paní doposud ani nesnilo

Překvapilo vás, že je řeč o Valentýnu? No, čtrnáctý únor už zase po roce klepe na dveře, nejste ani první, ani poslední, kdo tuto skutečnost opomněl. Nevadí, od toho jsme tady my – internetové květinářství Florea. U nás si můžete vybrat kytici podle svého gusta, k ní připsat valentýnské přáníčko, které ke květině přiložíme a ve výsledku překvapit svou milovanou v den svatého Valentýna tak, jak ji doposud asi ani nenapadlo.

Jak to cele probíhá

Jako první zavítáte na internetové stránky Florea, kde je v nabídce nepřeberné množství kytic, ze kterých můžete vybírat a následně samozřejmě objednat s dovozem zdarma přímo do domu nebo třeba do práce vaší milé. Naleznete zde tulipány, které naznačují, že je nejen Valentýn, ale také že jaro pomalu, ale jistě klepe na dveře. Lilie, karafiáty, frézie, samozřejmě nechybí ani růže, které jsou ze všech květin možná ty úplně nejoblíbenější. K příležitosti svatého Valentýna zde proto naleznete kytice z růží ve tvaru srdce nebo valentýnskou krabici s nápisem I Love You, který je vyskládán krémovými nebo rudými růžemi. Kytici vyberete podle svého gusta, přidat můžete dokonce zamilovaný vzkaz. Ten může být jednoduchou větou, ale také básničkou. Pokud nejste zrovna básnické střevo, inspirovat se můžete na internetových stránkách, s jejichž pomocí přání k Valentýnu snadno vytvoříte.

Až budete mít kytici i přání připraveno, nezbývá než přejít k úhradě. V tomto kroku také budeme potřebovat, aby byla do formuláře zadána přesná adresa a také den, kdy bude náš usměvavý kurýr zásilku doručovat. Hned ráno bude totiž kytice naložena do auta a poputuje přímo do rukou vaší milé.

Doprava zdarma

V případě, že se rozhodnete objednat kytici s dovozem až ke dveřím, jistě vás potěší možnost dopravy zdarma na první objednávku, která se aktivuje při částce vyšší 600 Kč. No tak neváhejte a připravte překvapení na Valentýna, jaké u vás doma ještě nebylo.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora