Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Ženy ve vztahu – co opravdu potřebují od muže?

Pokud už jste našli konečně tu pravou a myslíte si, že s ní strávíte celý život, tak je jasné, že si ji chcete za každou cenu udržet. Během vztahu přijde množství překážek, problémů a situací, které jej prověří. Základem je, abyste své partnerce dávali to, co opravdu potřebuje. Ale co to je?

Ženy ve vztahu – co opravdu potřebují od muže?
Ocenění

Muži si často myslí, že ženy potřebují ke spokojenosti hlavně hmotné věci – dárky, dovolené… Ale není to úplně tak (samozřejmě, jsou i výjimky). Ženy od mužů vyžadují hlavně to, aby je citově podporovaly. Chtějí, aby v nich muži věřili a když se snaží dosáhnout nějakého cíle nebo si splnit sen, tak by je měly polovičky naplno podporovat. Zároveň myslete na to, že ženy a muži mluví často jinými jazyky, takže se snažte dát partnerce najevo své pocity přímo.

Důvěryhodnost

To potřebují hlavně ženy, které se ve svých předchozích partnerech několikrát zklamaly. Vztah funguje primárně na důvěře a pokud tam není, tak partneři dlouho spolu nevydrží. Nedávejte ženě prostor pro pochyby, spekulace nebo žárlivost. Ujistěte ji, že je pro vás ta pravá, že máte oči jen pro ni a ukažte jí to nejen slovy, ale také skutky. Ženy ocení, když pro uděláte něco navíc nebo ji ulehčíte od nějakých povinností.

Bezpečí

Tak, jak je pro nás vytvářeno bezpečí již v dětství, tak by to mělo pokračovat iv dospělosti a v partnerském vztahu. Vytvořte pro ženu „náruč“, do které se bude ráda vracet, ve které se bude cítit bezpečně, dokáže říci všechny své názory, myšlenky i obavy. Když vám žena řekne něco, co ji trápí, tak se jí za to nevysmívejte, ale ujistěte ji, že to bude v pořádku a snažte se najít společné řešení. Takové chování žena ocení a bude vědět, že iv budoucnu se vám může se vším svěřit.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora