Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Pořádáte nebo se účastníte venkovních akcí? Pak využívejte nůžkové a párty stany

Mnoho z nás během teplých měsíců pořádá mnoho zajímavých společenských akcí, prodejních akcí, předváděcích akcí a dalších, při nichž ne vždy vyjde počasí dle našich představ. To stejné platí v případě, že se připravujeme na zahradní párty, oslavu narozenin venku nebo venkovní svatbu či jinou skvělou událost. Aby vás nezaskočil déšť, prudké silné slunce ani vítr, stačí mít k dispozici nůžkové stany a párty stany.

Velká nabídka nůžkových stanů na Hawaj.cz

Nůžkové stany neboli samorozkládací stany, pod jakýmž názvem je také můžete znát, jsou skvělé pro všechny menší venkovní akce, kde chcete mít „střechu „ nad hlavou. Jsou žádané i pro venkovní prodejní akce, předváděcí akce, přespolní běhy, kde je nutné zajistit jednotlivá stanoviště atd.

Mnohé nůžkové stany si můžete vybrat na Hawaj.cz, v e-shopu, který má mnohaletou tradici a nabízí nám kvalitní ověřené zboží za velmi přijatelné ceny. Co se týče nůžkových stanů, ty zde najdete v několika barevných provedeních i velikostech. Potřebujete samostatný nůžkový stan, nebo chcete stan doplněný o bočnice? Stačí si vybrat.

Všechny nůžkové stany, které tady najdete, mají kvalitní kovovou konstrukcí s výbornou odolností proti povětrnostním vlivům.

Pokud chcete „tak akorát velký nůžkový stan“, můžete sáhnout po modelu nůžkový stan 3 x 3 m s bočnicemi v bílém, černém, modrém, zeleném nebo červeném provedení. Jednoduchý nůžkový mechanismus s pevnou ocelovou konstrukcí a nastavitelnou výškou je výborným řešením pro každou vydařenou venkovní akci. Stan má 2 bočnice s okny, 2 bočnice se zipem. Jsou aktuálně skladem, můžete je mít za pár dnů doma. Navíc teď jsou v prodeji za akční cenu se zajímavou slevou 34 % z původní ceny.

Prostorné párty stany

Pokud chcete pohostit nebo do sucha usadit více hostů nebo návštěvníků firemní akce, zvolte párty stany. Věděli jste, že jsou k dostání i párty stany ohnivzdorné? Jsou velmi žádané a jsou ještě pevnější a odolnější, než ty klasické, díky vrstvě, kterou na sobě mají.

Hawaj.cz nabízí párty stany v několika velikostech a barevných provedeních. Buď klasický bílý, nebo bílý v kombinaci se šedou nebo bílý v kombinaci se zelenou. Dle velikosti je řešeno i jejich prosvětlení díky oknům. Např. u typu o rozměrech 6 x 12 m jsou po obou stranách stanu okna, tedy 6 oken. Nechybí hlavní vchod a zadní dveře. Okna se dají odstranit, aby mohl dovnitř vzduch a cirkuloval.

Párty stan Economy o velikosti 3 x 6 m má pak 3 okna na každé strany a zaujme plochu o velikosti 18 m2.

Podívejte se na kompletní nabídku nůžkových a párty stanů a vyberte si takový, který potřebujete. Vaše venkovní akce nebo setkání s přáteli, svatba i oslava budou jistě nezapomenutelné.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora