Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Apocalyptic Wild | Přežiješ apokalypsu?

V roce 2012 skončilo poslední období mayského kalendáře a mnoho lidí se domnívalo, že by měl v prosinci tohoto roku nastat konec světa. Naštěstí se tak nestalo a my tady můžeme dnes být a užívat si vynikající hry. Jednou z nich je například Apocalyptic Wild od Adell, která se zabývá právě tématem Mayů a konce světa. Pojď se s námi podívat, jak se hraje.

Konec světa s Apocalyptic Wild

Jak jsme už zmiňovali, hra Apocalyptic Wild od Adell si hraje s tématikou konce světa v roce 2012. Hlavními symboly hry tak jsou mayské štíty, bumerangy, znak orla a ocelota, mayská tanečnice s bojovníkem nebo zlatý šperk, který vyplácí nejvíce. Nechybí přitom ani Wild symbol ve formě křišťálové lebky, který je však sám o sobě nevýherní.

Celý automat je zasazený do prostředí mayského chrámu. Obsahuje 5 válců se 4 řadami symbolů, což se zase tak často nevidí. Automat obsahuje celkem 26 výplatních linií, které ti mohou přihrát výhry až do výše dvousetnásobku tvé sázky.

V Apocalyptic Wild přináší 2012 bonus, nikoliv zkázu

Rok 2012 je již dávno za námi a my tak můžeme s jistotou říct, že konec mayského kalendáře neznamenal konec světa. Apokalypsu přitom nepřináší ani ve hře Apocalyptic Wild. Pokud se ti totiž podaří kdekoliv na herním poli složit datum 2012, získáváš 10 bonusových free spinů.

Free spiny probíhají se stejnými symboly, ale objevuje se v nich speciální Wild symbol. Ten náhodně zaplní celý jeden válec. To výrazně zvyšuje tvou šanci na doplnění výherní kombinace a získání zajímavé výhry. Další výhry však během free spinů bohužel získat nelze.

Konec světa na automatu Apocalyptic Wild (závěrečné hodnocení)

Doby, kdy bylo datum 2012 využívané různými konspirátory a senzacechtivými jedinci, jsou už dávno pryč. Ty si ale tyto všelijaké časy můžeš díky Adell Gaming trochu připomenout ve hře Apocalyptic Wild, která tě vezme přímo za tvůrci slavného mayského kalendáře. Čekat v ní na tebe mohou zajímavé výhry i free spiny. Když k tomu přidáš celkem solidní RTP a příjemné grafické i zvukové zpracování, dostaneš perfektní pětiválcový automat, zahrát si ho můžeš třeba na forbescasino.cz!

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora