Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Kosmetika pro opravdové chlapy, kteří nedělají kompromisy

Značku Angry Beards si nejeden z nás možná na první dobrou zapamatoval díky její komunikaci se zákazníky. Grafické zpracování obalů i jejich názvy jsou totiž nepřehlédnutelné. Nabídnout toho ale značka dokáže mnohem víc. O co všechno se produkty Angry Beards dokáží postarat?

Z Třebíče do barber shopů

Značka Angry Beards poznala světlo světa teprve v roce 2017. Od té doby si ale dokázala získat pořádnou fanouškovskou základnu. Přišla totiž s nečím, co českému trhu chybělo. V tomtéž roce uvedli Angry Beards první českou sadu, která měla mužům pomoci s péčí o vousy. Ta se stala natolik oblíbenou, že brzy dobyla barber shopy v různých koutech republiky. Z dílny třebíčských vousáčů se po prvotním úspěchu na trh dostaly další, a to neméně oblíbené produkty. Každý z nich oslní zákazníky nejen funkčností a složením, ale i názvem nebo designem. Co všechno od této české značky, která si za své krátké působení na trhu podmanila tolik příznivců, vyzkoušet?

Vousy v první řadě. A co dál?

Jak už z názvu vyplývá, péče o vousy je zkrátka tématem číslo jedna. Oleje na vousy nabízí Angry Beards hned v několika provedeních. Kromě těch ale k lepšímu vzhledu pěstěných vousů pomohou i balzámy určené právě na ně. V nabídce najdete i speciální šampony, vosk, dřevěný hřeben či dokonce parní žehličku na vousy.  Kompletní péče o chloubu moderních mužů? To je Angry Beards. Za zmínku ale bezesporu stojí i sada na holení, která může být díky svému balení i skvělým dárkem pro tatínka, manžela nebo kamaráda či kolegu. Velký ohlas si u této čistě pánské značky získaly deodoranty na intimní partie. I jejich balení je doplněno o svéráznou grafiku. A aby byla nabídka opravdu kompletní, s přípravky na vlasy bude dokonale postaráno i o pánskou kštici. Ať už tak sháníte stylovou pozornost pro své známé, nebo si chcete udělat radost novými pečující produkty, sáhněte po Angry Beards – po kosmetické pro opravdové chlapy.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora