Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Hodiny PRIM: Šperk pro muže

O hodinkách se říká, že představují jeden z mála pánských šperků. O hodinkách značky PRIM, které již přes 70 let vyrábí v Novém městě nad Metují společnost ELTON hodinářská, to platí stoprocentně. Dávno pryč jsou časy, kdy se firma zaměřovala na masovou výrobu. Nyní jsou její doménou ručně vyráběné luxusní hodinky s originálním designem a silný příběhem. Nejnovějším trendem jsou tzv. limitky, tedy limitované série několika desítek kusů, které se stávají nejen ozdobou a měřičem času, ale i sběratelským artiklem. A šperkem jsou nejen pro pány.

Příkladem takové limitky jsou správné chlapské hodinky PRIM Orlík 2022, které lze objednat maximálně do konce roku. ´Orlíky´ byly původně vyvinuty pro potápěče a speciální jednotky Československé armády v 60. letech a je to na nich znát. Odolnost a spolehlivost se snoubí s jednoduchým a právě proto dokonalým vzhledem.

Nadčasovým designem zaujme model Spartak 39. Jedná se o velmi vkusné a minimalistické hodiny, které se skvěle hodí pro formální příležitosti a reprezentaci, ale jsou vhodné i ke každodennímu nošení. Na sportovnější notu zahraje barevný PRIM Sport 38. Tento unisexový model bude lákat i vaši partnerku. Abyste se vyhnuli nebezpečí, že vaše primky skončí na jejím zápěstí navždy, pořiďte jí vlastní. A rovnou ve velkém stylu. Dámské hodinky PRIM Linea Briliant jsou vyrobeny ze zlata a nerezové oceli a k tomu jsou posázeny malými brilianty. Tento exkluzivní model ozdobí a rozzáří každou ženu, která se nebojí být výjimečná.

Vánoční svátky se blíží. Nádherné, ručně vyráběné hodinky od tradiční české společnosti se mohou stát dárkem pro Vás i blízké, díky němuž na letošní Vánoce nezapomenete.

Více o firmě ELTON hodinářská i jednotlivých modelech najdete na www.prim.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora