Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Mobilní sauna: Užijte si relax kdykoliv a kdekoliv

Mobilní sauna nabízí jedinečnou příležitost, kdy si můžete užít malý soukromý wellness třeba na své zahradě. Stačí si jednoduše zarezervovat vybraný termín a počkat, než sauna bude dodána. Pak už jen stačí užít si relax, třeba s přáteli, či úplně sám.

Rezervace sauny

Rezervace sauny je velmi jednoduchá, stačí si vybrat, v jaké dny ji chcete využívat. Jednat se může o všední den či víkend, případně i více dní. Na webu pak pár kliky saunu zarezervujete. Později jsou ještě doladěny detaily dodání, tedy místo a čas. Půjčovna mobilní sauny Kroměříž se postará o dopravu. Jakmile k vám sauna dorazí, můžete si užít příjemného odpočinku za jakéhokoliv počasí.

Výhody mobilní sauny

Mobilní sauna se hodí pro každého milovníka sauny, který však nemůže dojíždět do větších měst za tímto zážitkem. Pro takový případ je tady půjčovna mobilní sauny v okolí Kroměříž. Sauna je totiž umístěna na kolech přívěsného vozíku a může tak za vámi dorazit v podstatě kamkoliv. Nezáleží tak na tom, jestli žijete v malém bytě, či třeba domě se zahradou. Kapacita sauny je přizpůsobena pro čtyři lidi, případně se však do ní vejde i lidí šest. Záleží tak pouze na vás, zda se rozhodnete užít si saunu o samotě, či s partou přátel.

Provoz sauny

Sauna je vytápěna dřevem, což zajišťuje její mobilnost. Nebudete tak potřebovat ani přívod elektrické energie, saunu si můžete vytopit kdekoliv. Dřevo či dřevěné brikety si můžete zakoupit při rezervaci sauny, či využít svoje. Již během půl hodiny je v sauně příjemných 50 °C. Kamna obložená lávovými kameny umožňují polévání vodou, například s bylinkami. Dosáhnete tak větší vlhkosti vzduchu a zároveň si užijete příjemnou vůni.

Jestliže vás láká mobilní sauna, rezervace na vás už čeká. Stačí jen chvilka, a i vy se můžete těšit na příjemné chvíle v této sauně.


Tip: Chceme, aby se vám při slovech sauna Brno vybavila právě ta naše – Sauna v brněnských Lužánkách v areálu tenisové školy TS4Hand!


- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora