Pátek, 24 května, 2024
aktualne

Na svetstromku.cz koupíte levné umělé vánoční věnce, vánoční stromky i girlandy 

Máte pocit, že je dnes vše drahé, ať se podíváte na potraviny, elektroniku, oblečení nebo třeba hračky? Pak vězte, že na svetstromku.cz můžete koupit vánoční umělé stromky, girlandy i vánoční věnce s výraznými slevami. Třeba teď probíhají předsezónní slevy, díky nimž ušetříte až 30 % z původní ceny zboží.

Umělé vánoční stromky jako živé

Odrazuje vás od nákupu vánočního stromečku to, že bude na první pohled jasné, že je umělý? Pak se nechte vyvést z omylu. K dostání jsou totiž 3D nebo FULL 3D vánoční stromky, které jsou vyráběny speciální metodou, a tak je na první pohled vůbec nerozeznáte od živých. A zřejmě ani na druhý pohled. Mají totiž vyrobeno jehličí samostatně, ve tvaru, na jaké jsme zvyklí u běžných stromečků. Sice si připlatíte, ale stromeček je to nádherný. Za pár let užívání se vám jeho cena vrátí. 

V nabídce obchodu jsou smrky, jedle i borovice mnoha velikostí, tvarů, ale i zbarvení. Vybrat si navíc můžete stromeček dle tvaru, ať už vysoký, nízký, extra široký nebo naopak úzký, aby vám domů vešel. Zajímavé jsou i umělé stromky v květináči. Koho by napadlo, že máte v květináči umělý strom? Naprosto věrohodné… Praktické jsou pak stromky s LED, krásné jsou bílé a zasněžené stromečky. I klasické stromky zde najdete.

E-shopu se daří i v zahraničí

Protože je e-shop proklientský, těší se oblibě u nás i v jiných zemích světa. Má více než 24 000 spokojených zákazníků. Najít jej můžete na Slovensku na stránkách 3dstromceky.sk, ve Slovinsku na svetdreves.si nebo třeba v Chorvatsku na svijetdrveca.hr. Stránky má ale i v Maďarsku, Rakousku nebo třeba Rumunsku. 

Nakupte na jednom místě i vánoční věnce, girlandy, Santa Clause nebo Mikuláše, LED osvětlení, podložky pod vánoční stromeček nebo stojany. Budete zaručeně spokojeni s kvalitou, cenou i přístupem obchodu.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora