Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Znáte nejstřeženější tajemství mužů? Ta naše – Pražská vodka vám je odhalí!

Posezení u táboráku, odpočinek u nahozeného prutu nebo jen tak panák s přáteli v hospodě? Také už se těšíte, až podniknete některou z těchto osvědčených, převážně pánských, aktivit? Někdy je třeba ctít staré zvyky a odpočinout si od okolního světa u dobře známých věcí. To je zkrátka to naše a své o tom ví především muži.

Naše aromaterapie? Špekáčková terapie

Zdroj: Gettyimages

Teplé jarní dny si málokdo z nás dokáže představit bez pohledu do praskajícího ohně. Zapomeňte proto na zbytečné diety a užijte si táborové ohně spolu s dobrým jídlem a pitím. Opékat nemusíte jen klasické špekáčky, možností je hned několik. Od sýrů po pečené brambory, které můžete ozvláštnit směsí koření a také nakrájenou jarní cibulkou a klobásou. Když tyto suroviny pečlivě zabalíte do několika vrstev alobalu, za půl hodiny se můžete těšit na lahodnou večeři v přírodě. Podobně snadno si můžete připravit sladkou tečku. Vezměte jablko a nad ohněm ho opékejte tak dlouho, dokud slupka zcela neztmavne. Navrch můžete posypat cukrem a nechat zkaramelizovat.

Naše meditace? Rybaření

Zdroj: Adobe Stock

Rybaření má v České republice dlouholetou tradici. Každý rybář má jistě svá známá a osvědčená místa, proč se ale nevydat za novým dobrodružstvím? Chytat ryby můžete i bez povolenky v soukromém revíru, ve kterém si zapůjčíte veškeré vybavení. Takovým místem je například rybník Mrhal u Českých Budějovic, kde vyjma půvabné krajiny nechybí ani čistá a kvalitní voda a možnost celoročního lovu ryb. Nedaleko Třeboně pak najdete rybník Hejtman, který nabízí mnoho klidných míst ke koupáníi zákoutí vhodných pro rybáře. A pakliže jste rybář s povolenkou, navštivte rybník Nohavice nebo rybník Buda ve středočeském kraji. Litovat určitě nebudete!

Naše sociální síť? Klábosení u něčeho ostřejšího

Zdroj: Adobe Stock

Když se rozhodnete po práci zapomenout na okolní svět a vyrazit s přáteli večer na panáka něčeho ostřejšího, vyrazte s přáteli do vaší oblíbené hospody nebo baru. S blížícím se létem můžete během teplých dní využít také možnost otevřených zahrádek. U piva, vína nebo drinku pak v dobré společnosti strávíte příjemný a pohodový večer plný smíchu. A nezapomeňte si vypnout mobily, protože jak známo, nejlépe se odpočívá offline. Bez rušivých pracovních e-mailů a neustálého cinkotu sociálních sítí se odreagujete stejně dobře, jako kdybyste byli někde na pláži.

PR TIP

PRAŽSKÁ VODKA

Pražská vodka – ta naše je tradiční obilná vodka vyrobená v České republice pečlivou destilací, speciálním filtračním procesem, s použitím křišťálové vody a prvotřídních obilných zrn. Vyznačuje se svojí charakteristickou čistotou a jemností.

Objem: 0,5l

Obsah: 37,5%

Doporučená cena: 159,90 Kč

www.prazska.cz

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do Stock Spirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.    

Kontakt pro média

Michaela Janková

Tel.: +420 723 978 480

michaela.jankova@neopublic.cz

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora