Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Kvalitní a spolehlivá čerpadla koupíte u SCHWARZ PUMPE s.r.o.

Bez čerpadel a čerpací techniky by nemohla spousta firem i domácností fungovat tak, jak by chtěla. Pokud potřebujete zcela nové čerpadlo do nově postavené firmy, nebo hledáte někoho, kdo vám poradí a doporučí lepší, jiné čerpadlo než je to, které jste doposud používali, s důvěrou se obraťte na společnost SCHARZ PUMPE s.r.o. z Prahy.

Nejčastěji se pohybuje u zákazníků v Praze, Kralupech nad Vltavou, Mělníku nebo Roudnici nad Labem, ale v případě, že si budete přát jejich služeb, ráda k vám přijede kdekoli v rámci celé České republiky.

Co vše vám společnost SCHWARZ PUMPE s.r.o. nabízí?

U této zavedené a zkušené společnosti můžete poptávat hned několik stěžejních služeb. Jedná se o prodej čerpadel, přičemž se jedná o čerpadla českých i zahraničních renomovaných výrobců s dlouhodobou tradicí v odvětví. Servis čerpadel vám bude samozřejmě taktéž k dispozici. Pravidelná revize, servis čerpadel nebo zajištění poradenské a technické pomoci vám jistě přijde vhod.

Také opravy čerpadel jsou zde žádané a prováděné u zákazníků z mnoha míst v Praze a okolí. Pokud bude třeba, pracovníci firmy provedou demontáž, odvoz i montáž čerpacího zařízení přímo u zákazníka. To platí i pro opravy elektromotorů. Ať už jde o mechanické opravy, včetně zajištění převinutí a zkušebního protokolu, provádí do 100 kW.

Servis pro ty nejlepší firmy

Společnost SCHWARZ PUMPE s.r.o. Čerpadla Praha zajišťuje prodej, montáže čerpadel, servis a opravy nejrůznějších čerpadel dlouholetých partnerů jako ISH Olomouc, SIGMA Lutín, ALLWEILER SRN, Sterling SIHI Austria, WILO Praha, K + H Olomouc (čerpadla HCP)…

Je možné si zde nejen čerpací techniku koupit, ale i vypůjčit. Oprava a montáž čerpacích zařízení i revize a servis čerpadel jsou prováděny rychle a bez zbytečných odkladů. Pokud jde o zajištění poradenské a technické pomoci, můžete očekávat navržení vhodných čerpadel, objednání náhradních dílů, poskytnutí náhradních čerpadel…

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora