Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Voňavý domov a oáza uprostřed pouště, která odráží naše vnitřní já.

Každý z nás je jedinečný, a proto naším cílem není uniformita, ale jednota zahrnující všechny naše odlišnosti. Když se podíváme blíže na naše domovy, zjistíme, že například stejný byt nebo dům není nikdy zařízen nebo udržován stejným způsobem. Inspiraci můžeme čerpat všude kolem sebe, ale nejkrásnější tvůrčí řešení vždy přicházejí z nás samotných. Vůně světových parfémů inspirovaly značku Giovani, která přinesla na trh olejové parfémy na praní.

Parfémy s pracím olejem a jejich výhody

Olejové parfémy na praní Giovani se přidávají do prádla stejným způsobem jako jiné změkčovadla. Jejich hlavní předností je obsah vysoce kvalitních přírodních vonných olejů, které jsou inspirovány světovými značkami luxusních parfémů. Olejové parfémy jsou vhodné pro všechny typy tkanin, včetně jemného hedvábí a speciálních sportovních tkanin. Vůně, stejně jako mnoho dalších faktorů, odrážejí stav našich emocí a pomáhají nám vytvořit atmosféru, kterou si přejeme zažít. 

TIP: 

Díky vysoké koncentraci stačí nanést jen malé množství přípravku a prádlo si zachová svou vůni po dlouhou dobu, a to i po sušení v bubnové sušičce.

Zevnitř ven

Vše začíná uvnitř. Naše myšlenky, pocity a činy vytvářejí vše kolem nás a stejně jako vůně, i zvuk vytváří svou vibrací atmosféru a pomáhá nám vyjadřovat naše myšlenky a emoce zevnitř. Společnost JADIS se specializuje na vysoce kvalitní přenos zvuku, který si nyní můžeme dopřát i doma v podobě designových reproduktorů, předzesilovačů, elektronkových zesilovačů, CD přehrávačů a gramofonů. 

TIP: 

Výrobky JADIS jsou k dispozici na adrese dreamaudio.eu 

Domácí bělení zubů

K naší celkové emocionální pohodě rozhodně patří dobré zdraví a tělo, které máme rádi. Zdravé zuby jsou důležité pro celkové zdraví organismu a přispívají také ke krásnému úsměvu. Pro ty, kteří by si rádi vybělili zuby, je zde tip na domácí bělení zubů pomocí zubních past Crest a bělících proužků. Tato forma bělení zubů má však také svá pravidla s ohledem na zachování zdraví a před zahájením bělení zubů je vhodné se nejprve poradit s příslušným zubním lékařem, praktickým lékařem nebo dentální hygienistkou, zda se jedná o zákrok, který organismus v domácím prostředí umožňuje. 

I když venku zuří bouře, náš domov se může stát oázou s životodárnou vodou uprostřed vyprahlé pouště. Takový poklad v podobě našich pozitivních myšlenek, emocí a činů má každý z nás k dispozici a může jej praktikovat každý den. S trochou trpělivosti, vytrvalosti, odvahy a disciplíny v sobě najdeme životodárný pramen, který nikdy nevyschne. 

Foto: elements.envato.com

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora