Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Na jednom místě seženete odvoz odpadních vod, zemní práce i odvoz suti

Nejen při rekonstrukci nebo stavbě potřebujeme pomoc nákladní autodopravy. Mnohdy je nám vhod i při vyrovnávání pozemku, stejně jako potřebujeme speciální fekální vůz pro odvoz odpadních vod. Mnohé, co vás napadne ve spojitosti s těmito činnostmi, můžete poptávat u společnosti Badop z Bakova nad Jizerou.

Kontejnerová doprava k vašim službám

Společnost nabízí kontejnery na převoz nejrůznějších materiálů, ať už se jedná o sypké materiály, dřevo, beton, zeminu, stavební materiály a další. Kontejnerová doprava nabízí typy do 6 t. Přistavení kontejneru o objemu 6 – 20 m3 je možné na místo, které uvedete s tím, že po dohodnutém čase pro něj pracovníci firmy zase přijedou a naložený odpad odvezou, řádně zlikvidují.

Nákladní autodoprava

Společnost Badop zajišťuje i přepravu velkých nákladů, jako jsou např. buňky či stavební stroje. Má dostatečně obsáhlý vozový park, a tak může využít některý z vyhovujících nákladních vozů pro přepravu toho, co potřebujete.

Poptávat můžete převoz stavebního dřeva, trámů, vazeb, také suti, komunálních odpadů nebo třeba eternitu. Uklízíte koupenou nemovitost a na pozemku je nejrůznější stavební materiál, který chcete zlikvidovat? Anebo je na pozemku stará dílna, která doslova padá, či chcete zlikvidovat celý dům, i tady vám firma pomůže.

Demolice a zemní práce

V nabídce společnosti jsou i činnosti jako demolice a zemní práce. Zemní práce pomáhají vykonávat ověřené stroje, ať už se jedná o bagr, bobcat či jiné. Pracovníci firmy jsou zkušení a mají mnoho znalostí. Poptávat můžete pokládku zámkové dlažby, hloubení bazénů, vykopání základů pro betonový plot atd.

V případě, že vám jde o demolici staré budovy, výrobní haly či jiné nemovitosti, i tady vám rádi pomohou k vaší spokojenosti.

Více informací najdete na badop.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora