Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Víte, kde se obrátit, když potřebujete náhradní díly na žaluzie?

Také se roky těšíte z funkce interiérových žaluzií, ale protože jim dává „zub času“ dost zabrat, je potřeba je opravit? Pokud jsou jinak hezké, nejsou polámané, ohnuté nebo jinak poškozené, plastové drobné díly i mnohé jiné součásti žaluzií lze snadno vyměnit. Tím vám budou žaluzie dál výborně sloužit dalších mnoho let.

Náhradní díly na žaluzie do oken

Na našem trhu je stálicí společnost Správa oken s.r.o. z Prahy. Na jejích internetových stránkách spravaoken.cz najdete jak potřeby pro opravy oken a žaluzií, tak velmi srozumitelné a výstižné články, které vám pomohou opravit, co právě ve spojitosti s okny a žaluziemi potřebujete.

Na jednom místě si koupíte součástky i najdete návod, rady. Žaluzie do oken vám díky novým dílům budou složit skvěle, jako dřív, budou výborně vypadat.

Náhradní díly pro opravu žaluzií

Společnost nabízí výhodné balení dílů, krytky horního profilu žaluzie, díly k vedení žaluzie, díly k aretaci žaluzie, to platí i pro žaluzie ovládané bovdenem a šňůrkou a žaluzie ovládané tyčí a šňůrkou. Domácnosti zpravidla zajímají díly pro žaluzie ovládané řetízkem.

Když se podíváte do sekce „Žaluzie – díly“, najdete zde nákres žaluzií a názvy jednotlivých dílů, z nichž se žaluzie skládají. Velmi vám to usnadní vybrat správný kus, který potřebujete.

Spojka řetízku žaluzie

Věděli jste, že existuje bezpečnostní spojka řetízku žaluzie? I tu zde najdete. Jedná se o spojku, která u sebe drží dva konce řetízku. Jakmile je na řetízek vyvinut vysoký tlak, nikoli tah za šňůrky, jak to činíme, když chceme zatáhnout nebo odtáhnout, řetízek se rozpojí. Tím se předchází nebezpečnému škrcení se na řetízku malými dětmi nebo domácími zvířátky.

Podívejte se na spravaoken.cz a podívejte se na díly k žaluziím, seřízení oken, venkovní stínicí techniku a další. Budete mile překvapeni, jaké služby vztahující se k oknům zde najdete.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora