Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Řešíte střechu a okapy? Víme, kde vám zajistí kvalitní tašky i okapový systém

Pokud stavíte dům, není dobré šetřit na střeše, ať už jde o jakoukoli její část. Specialistou na střešní krytiny a vše spojené se střechami, je u nás STAV-INVEST. Svým zákazníkům dnes a denně radí, jak vybrat střešní tašky s ohledem na jejich konkrétní střechu, nebo jaký vybrat okapový systém. Najdete ji na internetu nebo na pobočkách v Praze 5, Praze 9, Praze 10 a v Kladně.

Vše pro střechy od STAV-INVEST

Ve společnosti STAV-INVEST vám odborníci poradí jak se střešními krytinami a okapy, tak s hydroizolací plochých střech, střešními okny, zelenými střechami, komíny atd. Na trhu je už více než 30 let, můžete si být jisti mnohaletými zkušenostmi a znalostmi, které jsou přenosné jen praxí. Na svých webových stránkách nabízí i mnoho užitečných článků, díky nimž se i sami lépe rozhodnete pro tu či onu střešní krytinu, pro komínový systém nebo třeba okapový systém a další.

Jak vybrat okapový systém

Když se zaměříme na okapy, vybírat můžeme z různých materiálů. Nejdříve je ale dobré si zodpovědět otázky typu, co od okapů očekáváme, jak by měly vypadat, kolik za ně můžeme utratit, zda chceme, aby byly bezúdržbové… Kupříkladu levný pozink se vám ale s plynoucím časem prodraží, je totiž nutné se o něj starat prostřednictvím nátěru.

Pro mnoho majitelů domů je důležitý i vzhled okapů. Chcete jej sladit s fasádou, střechou, okny? Můžete také přiznat jejich přirozenou barvu, tedy barvu kovu. U starších domů možná chcete ponechat jistou patinu…

Při výběru vás může omezit i materiál, např. titanzinek se nesnáší s bitumenovou lepenkou, čímž vzniká tzv. bílá koroze. Měď je zase agresivní, nesnese se s ní mnoho jiných kovů.

Pozink, pozink s povrchovou úpravou, titanzinek, měď, hliník, to jsou materiály, z nichž můžete koupit okapy na stavinvest.cz. Nechte si poradit a buďte plně spokojeni.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora