Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Srovnání VPN WeVPN a TotalAV VPN: Kdo má lepší hodnocení

Kterou z těchto VPN vybrat: WeVPN, nebo bude lepší TotalAV? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, konečný výsledek je 8/10 : 4,8/10.

Rychlost připojení WeVPN : Total AV VPN, kdo vyhrál?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o WeVPN a Total AV.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 140 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 46 Mb/s. WeVPN se projevila o 94 Mb/s rychlejší než TotalAV VPN.

Upload WeVPN dosáhl hodnoty 96 Mb/s. TotalAV VPN jsme průměrně naměřili 9 Mb/s, je tedy o 87 Mb/s pomalejší.

Třetí parametr (rychlost odezvy) byl u první testované VPN 11 ms. Druhé TotalAV VPN se naměřilo 42 ms. Čím nižší hodnota rychlosti odezvy, tím lépe, takže WeVPN v porovnání je o 31 ms lepší.

Průběžný výsledek recenze WeVPN proti TotalAV VPN tak je 7 /10 – 3/10.

Dokáže WeVPN obejít ochranu Netflixu?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, WeVPN tuto možnost má. Pro odblokování stačí u většiny služeb VPN spustit a vybrat zemi, TotalAV VPN odemknout Netflix dokáže.

Díky VPN lze sledovat i blokovaná YouTube videa, přičemž Total AV VPN tuto dovednost zvládá. Porovnávaná VPN funkci odblokování YouTube videí obsahuje.

Dobrá VPN by měla podporovat také MultiHop připojení, ochranu před únikem DNS a kill switch. Např. WeVPN poskytuje ochranu před DNS únikem a Total AV VPN např. nenabízí whitelisting.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 10 /10 vs. 8/10.

Překoná konkurenci WeVPN v šíři nabídky zemí?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, WeVPN spravuje 100 serverů, v nabídce TotalAV VPN je uvedeno 70 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 30 víc .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u TotalAV v okamžiku psaní článku byl 35. Srovnávaná VPN jich nabízí 48, což je o 13 víc. V této disciplíně tedy vítězí .

Prověřte si také počet současně připojitelných zařízení, kterých WeVPN zvládne 10. TotalAV VPN současně připojí 1 zařízení. Přehled všech parametrů najdete v článku nejlepší VPN pro PC.

Které platformy umí WeVPN a které podporuje TotalAV VPN?

Při výběru VPN je třeba zkontrolovat podporovaná zařízení, WeVPN podporuje přístroje na platformě Android a připojí přístroje na systému iOS. Druhá VPN TotalAV iPhone zabezpečí, Android OS standardně dokáže krýt.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, WeVPN je registrována na Britských Panenských ostrovech. Firma provozující druhou službu je registrována ve Velké Británii.

Služba WeVPN není k dispozici v českém překladu, Total AV česky taky přeložena není.

V hodnocení podporovaných platforem dosáhla WeVPN skóre 9/10, TotalAV získává 4/10.

Cena předplatného WeVPN versus Total AV

Total AV lze objednat již od 244 Kč měsíčně, objednat druhou z VPN si můžete za 65 Kč měsíčně. Známka za poměr cena/funkce je 6/10 pro první, respektive 1 /10 pro druhou VPN ze srovnání.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora