Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Už máte za sebou jarní servis motocyklu?

Než se vydáme po dvou kolech po zimě ven na pořádnou projížďku, měli bychom vždy motocykl sami zkontrolovat, pokud této problematice rozumíme, nebo jej nechat zkontrolovat servisem. Tak si můžeme být jisti, že vše funguje, jak má, a ani na delší trase či v náročném terénu se nemuset bát, zda nás moto někde „nenechá“, nebo se něco nestane nám.

Navštivte Moto Ulrich

V Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi můžete navštívit Moto Ulrich, a to ve všední dny od 10 : 00 do 18 : 00 hodin. V provozu je i internetový obchod, který vám usnadní nákup náhradních dílů z pohodlí domova na vaše motorky, skútry i čtyřkolky za příznivé ceny.

Moto Ulrich je na trhu již od roku 1993, zaměřuje se na prodej motocyklů značky F.B. Mondial a Voge Bikes. Stejně tak zde seženete náhradní díly, doplňky na motocykly, v provozu je i servis motocyklů, zřízení pojištění, úvěrů.

Kvalitní a spolehlivé VOGE motorky

Pokud se podíváte na nabízené Voge motorky, zjistíte, že jsou nabízeny v poměrně širokém cenovém rozptylu. I co se týče stylu vaší jízdy nebo účelu, nač motorku chcete, si přijdete na své. Naprosto úžasně designově působí model VOGE 500DS v černo červeném provedení. Jedná se o motocyklu ve třídě A2 pro všechny, kteří se rádi vydají na několikahodinové i několikadenní výlety.

Servis všech známých značek motocyklů

Hledáte servis motocyklu, o kterém jsme mluvili v úvodu? Tady vám rádi opraví motorky značek Honda, Suzuki, Vespa, Yamaha, Aprilia, BMW, F.B. Mondial, Gilera, Kawasaki, Piaggio, Moto Guzzi a Voge. Autorizaci má servis na značky F.B. Mondial a Voge.

Aby byly odhaleny případné závady, používá zdejší servis diagnostiku TEXA. Závady, které jsou komplikovanější, rozkryjí odborníci pomocí osciloskopu. Nasávací směsi do motoru a jejich přesné složení měří přístroj WIDE BAND COMMANDER od Dynojet.

Více informací najdete na webových stránkách moto-ulrich.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora