Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Chcete si koupit tažné zařízení a používat nosič kol? Víme, kde vám pomohou

Mít na vozidle namontováno je velmi přínosné. Využít jej můžete v případě, že chcete převážet materiál na vaši vznikající stavbu, posečenou trávu ze zahrady do sběrného dvora nebo třeba zapojit karavan a jet na dovolenou. Stejně tak ale lidé v létě na tažné zařízení umisťují nosiče kol. Chce to ale nechat si tažné namontovat tam, kde této problematice rozumí.

Montáž tažných zařízení již téměř 35 let

Pokud máte blízko Zbraslav, právě tady najdete společnost Tažná zařízení – PEM Plus – Milan Jeřábek. Na trhu je již od roku 1989 a montáž tažných zařízení pro její pracovníky není jen prací, ale i koníčkem, kterému se věnují na 100 %. Pokud chcete namontovat tažné zařízení u vozu vyrobeného do roku 2006, montáž zabere asi 2 hodiny. U vozů z roku 2010 a novějších s typovou elektroinstalací trvá montáž asi 4 hodiny. Po dobu montáže si můžete zapůjčit náhradní vůz. S termínem montáže vám firma vyjde maximálně vstříc.

Spolehnout se můžete na kvalitní nabízené zboží. Firma se specializuje na prodej a certifikované montáže tažných zařízení Bosal, Brink, GDW, Auto-Hak, Westfalia, Oris, HOOK. Samozřejmostí je zapojení elektroinstalace včetně programování řídících jednotek vozu.

V případě, že potřebujete tažné kvůli převozu jízdních kol, využijte nabízené nosiče kol, které firma nabízí, a vyberte si.

Opravy přívěsů

Pan Milan Jeřábek nabízí i další služby, které jsou zákazníky hojně využívané. Jde o opravy přívěsů a svařování ocelových konstrukcí. Stejně tak se na pana Jeřábka můžete obrátit v případě potřeby nákupu nových pneumatik, disků a s tím souvisejících prací, jako je přezutí a vyvážení.

Více informací najdete na webových stránkách taznezbraslav.cz. Nechte si poradit s výběrem tažného zařízení tak, aby vám plně vyhovovalo. Jistě budete spokojeni.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora