back to top
Pátek, 14 června, 2024
aktualne

Propojení nebe a země, to je Strom života

Milujete šperky, které v sobě skrývají jistou symboliku? V tom případě vsaďte na originální vyjádření života samotného, jelikož šperk v podobě stromu života symbolizuje život jako takový. Propojuje nebe a zemi, symbolizuje centrum veškeré energie, stabilitu, elementy země, moudrost a také hluboké kořeny, které jen tak něco nerozhází. Pokud právě v tomto symbolu spatřujete smysl vašeho bytí, noste ho neustále u sebe, a to v jakékoliv podobě.

Vyjádřete své pocity za pomoci stromu života

Strom života vyjadřuje velké množství jednotlivých principů, ideálů, niterních pocitů i stálosti v oblasti času. Strom života symbolizuje také především stálost a růst, koloběh života, stabilitu, provázanost, jedinečnost a v neposlední řadě také rodinu, kdy jsou symbolem především kořeny, které zůstávají za každých okolností stejně, a to i v případě, kdy všichni členové rodiny rostou stejně tak jako větve samotného stromu různým směrem. Pokud se tedy stanete hrdým nositelem stromu života, vašemu okolí dáte jasně najevo, že rodina je pro vás to nejdůležitější na celém světě.

Šperk, který má mnoho podob

Šperk se stromem života může mít hned několik podob. Můžete si ho pořídit jako krásný náhrdelník, přívěsek na krk či ho můžete mít také na svém náramku anebo na prstenu. Vždy záleží pouze na vás a na vašich preferencích. Jelikož se zabýváme nejen novými šperky, ale dáváme život také šperkům starožitným, můžete do světa vynést strom života, který už tu s námi je několik desítek let. Jelikož se ovšem nebojíme ani experimentů a milujeme nové a nadšené umělce, strom života můžete nosit i v některé z netradičních podob.

Neoblíbenější keltský symbol

Šperky se stromem života se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších keltských symbolů. Velmi oblíbené jsou zejména krásné nové či starožitné stříbrné přívěsky se stromem života, které milují nejen ženy, ale nosí je například v podobě náramků také valná většina mužů.

Více informací najdete v našem článku Strom života na našem blogu o špercích.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora