Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Nerezové bazény: Praktické řešení s luxusním designem

Bazén je oblíbeným doplňkem například zahrad. Pokud máte na svém pozemku místo, které jen čeká na zaplnění, pak je bazén tou nejlepší volbou. Nabízí se přitom bazény s přelivovou hranou, které jsou praktické, a navíc skvěle vypadají.

Nerezové bazény

Nerezové bazény s přelivovou hranou jsou oblíbené zejména díky preciznímu zpracování a exkluzivnímu designu. Vodní hladina sahá až po okraj a je tak umožněno využít celý objem bazénu. Můžete si tak užít celou jeho hloubku. Konstrukce je navržena tak, aby byl bazén ve špičkové kondici. Čištění vody je velmi účinné a můžete se tak spolehnout, že kvalita vody bude stále vysoká.

Nerezový bazén

Pokud hledáte ten pravý nerezový bazén, varianta se zaoblenou přelivovou hranou je jedna z nejlepších. Těšit se můžete na pohled na takzvanou napnutou hladinu. Jelikož voda sahá až po samý okraj bazénu, vzniká dojem nekončící hladiny. Přelivová mřížka se nachází po celém obvodu bazénu, odtud je voda odváděna k filtraci. Právě díky efektivní a neustále filtraci je zajištěna stále vysoká kvalita vody. Údržba je navíc relativně snadná.

Bazény nerezové

Bazény nerezové samozřejmě nabízí perfektní kvalitu a dlouhou životnost. Vyráběny jsou z nerez oceli AISI 316L, přičemž tloušťka podlahy je 1,5 milimetrů, síla stěn je pak 2 milimetry. Kompletace nerezové vany bazénu je prováděna dílensky, dopravena je v jednom kuse. Lze tak zajistit poměrně rychlou a jednoduchou montáž. Všechny vany jsou dodávány s nopovaným dnem a nabízí tak komfort. Jde o protiskluzový povrch, díky kterému se nemusíte obávat uklouznutí.

Nabídka nerezových bazénů je široká. Zvolte přelivový bazén, u kterého pak můžete vybírat z různých rozměrů a dalších detailů tak, aby přesně vyhovoval vašim představám a zapadl do stylu vaší zahrady.


Na léto je potřeba být vybaven bazénem a potřebnými doplňky nejlépe již před sezonou, kdy je všeho dostatek.


- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora