Pátek, 24 května, 2024
aktualne

Jak snadno seženete všechno vybavení do truhlářské dílny?

Truhlařina patří mezi nejstarší řemesla vůbec. Ani v dnešní době se však bez tohoto umění neobejdeme. Díky šikovným řemeslníkům totiž máme podlahy, obložení, dveře, okna, sportovní předměty, nábytek i stovky dalších důležitých produktů. Zakládáte si právě vlastní dílnu? Víme, jak ji vybavíte snadno a levně.

Na detailech záleží

Ze všeho nejdříve je potřeba uvědomit si, že před vámi stojí nákup stovek nejrůznějších nástrojů i dalšího vybavení. Pokud se opravdu chcete věnovat práci se dřevem, rozhodně se zaměřujte jen na kvalitní a ověřené značky. Sice si trochu připlatíte, ale ve výsledku si usnadníte, urychlíte a zkvalitníte všechny jednotlivé úkony.

Možná se to zdá jako banalita, ale častým kamenem úrazu bývá třeba takový vrták do dřeva. V tomto ohledu patří mezi výrobce s nejlepším poměrem ceny a výkonu hlavně značky Bosch, Narex, Makita, Fachmann či například Protool.

Vždy se snažte kupovat spíše kompletní sady. V takovém případě totiž bývá cena každého jednotlivého vrtáku menší, než kdybyste jej nakupovali zvlášť.

Zároveň se raději vyhněte kamenným prodejnám, které představují pouze ztrátu času. A co víc, typicky bývají dražší než šikovné e-shopy.

Kde objednat vše potřebné?

Když už jsme u těch obchodů, určitě se hodí zmínit populární dodavatele ze známého obchodu Šimek Proficentrum. Ti si za více než třicet let praxe vybudovali silnou pozici na trhu, a tak si mohou dovolit prodávat veškeré vybavení levněji než konkurence.

V současné době provozují vlastní e-shop pod odkazem Simek.eu. V něm si během chvíle naklikáte vrtáky, svěrky, ruční nářadí, brusivo, lepidla, nýbrž i dřevoobráběcí stroje, truhlářské přípravky, nástroje pro CNC a tisíce dalších položek. Po rozkliknutí každého produktu se před vámi ihned objeví kompletní výčet jeho rozměrů, specifikací, ideálního použití, složení…

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora