Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Kde se dají sehnat náhradní díly pro oblíbené značky nákladních vozidel a traktorů?

Používáte-li v zaměstnání nákladní automobily, případně třeba hospodaříte na svém pozemku a jezdíte s traktorem, je určitě praktické vědět, kde sehnat náhradní díly.

ND Zetor

Drtivá většina českých zemědělců stále využívá traktory a další techniku značky Zetor. Už odnepaměti jde o spolehlivé mašiny, které hravě zvládnou i nejnáročnější terény. Jenže přestože si jako jejich majitelé nepochybně pochvalujete kromě výkonu také jejich spolehlivost, stejně jako u jiných strojů čas od času dojde k opotřebení některých dílů. Mnohdy jde třeba jen o drobnosti typu nefunkčního těsnění a startéru, chybějícího uzávěru nádrže paliva apod. Jestliže tyto a mnohé další díly nemáte k dispozici ve skladu, potažmo se nedají vymontovat z již nepoužívaného traktoru, musíte si najít dodavatele. S tím však v případě značky Zetor může být problém, protože jde zpravidla o nedostatkové zboží. Ideální je, když využijete online prostředí, vybraní prodejci totiž ND Zetor prodávají přes internet, což přináší výhodu v tom, že je můžete objednat z pohodlí domova a za výhodných podmínek, leckdy levněji nežli v klasických servisech a kamenných prodejnách.

ND Avia

Podobně jako u traktorů Zetor se stále hůře dají nakoupit náhradní díly Avia. Také tato značka vozidel je v Česku stále velice populární, byť svou největší slávu zažívala především ve druhé polovině minulého století. Náhradní díly Avia jsou těžko k dostání. Chcete-li však s jejich nákupem přeci jen uspět, pak navštivte webové stránky společnosti BVM, s.r.o., jež jinak sídlí ve Slušovicích. V jejím e-shopu totiž najdete bohatou škálu nových či repasovaných dílů a součástek. A to nejen pro nákladní vozidla Avia, ale také pro zmíněné traktory Zetor. K dispozici jsou startéry, alternátory, tlumiče, spojky, ale i drobné prvky, jako jsou těsnění, přípojné hadice, trubky k nádržím apod.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora