Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Nejlepší VR v Praze? To, které máte doma

VR Praha dnes patří mezi nejhledanější klíčová slova z oblasti virtuální reality na Googlu v Česku, což mimo jiné poukazuje na fakt, že lidé v Praze mají o virtuální realitu stále větší zájem. Otázkou v takovém případě pak je, zda je lepší jít do herny, nebo si virtuální realitu půjčit či koupit.

Odpověď na tuto otázku není jednoznačná. Pakliže půjdete do herny, můžete si zahrát nevšední hru. To je pravda. Dokonce některé herny na vybrané tituly nabízí i speciální vybavení. Na druhou stranu na hru máte zpravidla vymezený čas a zároveň ne vždy se setkáte s nejnovějším vybavením. Co se koupě týče, jedná se o velkou jednorázovou investici, přičemž si nemůžete být jisti, zda vás bude virtuální realita dlouhodobě bavit a zda se vám tedy vyplatí. Pakliže si ale VR pronajmete, máte k dispozici hned několik desítek her a zpravidla i nejmodernější vybavení. To vše na minimálně den, mnohdy i více. Tudíž můžete pozvat rodinu či přátele a společně se s virtuální realitou pobavit, za rozumné peníze.

Půjčení VR = vyberte si, co chcete

Tuto zkušenost potvrzuje také Zuzana Hrabalová, jednatelka a spoluzakladatelka půjčovny virtuální reality VRzazitek.cz. „Půjčení virtuální reality má hned několik výhod. V první řadě si klienti řeknou, co od VR chtějí. To v sobě zahrnuje vše, od doby zápůjčky, počtu VR brýlí, způsobu doručení až po výběr samotných her. Zároveň se snažíme naše zařízení neustále aktualizovat, tudíž klienti dostanou skutečně nejlepší možné vybavení v dané kategorii.“ upřesňuje Zuzana Hrabalová z VRzazitek.cz.

Kromě virtuální reality nabízí VR půjčovna VRzazitek.cz k zapůjčení také vybavení, jako je třeba Chromecast 3 pro snadné vysílání VR v jakémkoliv zařízení, prkno pro hru Richie´s Plank, nebo „saber držáky“ ke hře Beat Saber.

Taking him to another world

Virtuální realita s VRzazitek.cz snadno a rychle

Samozřejmou součástí každého setu je také návod, který pomůže klientům VR půjčovny se velmi rychle a efektivně zorientovat v prostředí virtuální reality (někdo to nazývá také Metavers). „Velkou výhodou, kterou nabízíme našim klientům je i nepřetržitý servis. Chápeme, že zaplatili za službu peníze a nechtějí mít žádné překážky. Proto jim nabízíme podporu prakticky nepřetržitě, i večer nebo o víkendech,“ dodává Martina Sobková, technická ředitelka a spoluzakladatelka VRzazitek.cz s tím, že mezi nejčastější dotazy patří, jak propojit VR s televizí, popřípadě, jak VR připojit k počítači.

Poradenství nad rámec základních služeb

Jak už ale bylo řečeno výše, klienti se ptají také na to, jak propojit virtuální realitu s počítačem a jak na ní hrát hry, které mají doma sami nainstalovány. „Není výjimkou, že klienti chtějí hrát vlastní hry, na svých počítačích. V takovém případě s nimi nejdříve probereme, zda je jejich počítač VR ready, neboli, zda je dostatečně výkonný pro virtuální realitu a následně jim dokážeme krok po kroku pomoci propojit VR headset Oculus Quest 2 s počítačem,“ upřesňuje Martina Sobková z VRzazitek.cz.

Půjčit, koupit, nebo navštívit?

A jsme zase tam kde jsme byli. Vyplatí se tedy VR půjčit, koupit anebo si prostě někam zajít zahrát? Podle Zuzany Hrabalové je jednoznačně nejefektivnější první varianta – půjčení virtuální reality. „Půjčení VR v sobě kombinuje prakticky vše, klient má virtuální realitu doma, jakoby si ji koupil a zároveň si může zahrát hry, které se ve většině případů do kvality vyrovnají tomu, co herny u nás dnes nabízí. V neposlední řadě není nijak omezován a pokud by si chtěl vyzkoušet hru, kterou v nabídce nemáme, stačí se s námi před zápůjčkou domluvit, a my mu ji za polovinu její ceny nainstalujeme,“ dodává Zuzana Hrabalová, z VRzazitek.cz

Pronajměte si VR brýle již dnes v naší půjčovně VRzazitek.cz!

Narozeniny, oslavy, rodinné sešlosti, zpestření volného času, zabavení dětí, společné aktivity, firemní eventy… to je jen několik důvodů, proč zákazníci využívají našich služeb.

Pokud virtuální realitu vyzkoušet, pronajměte si VR brýle již dnes a poznejte, co virtuální realita nabízí. V Praze a v Berouně navíc nabízíme možnost osobního předání. Pakliže bydlíte dál, VR vám zašleme kurýrem!

Kontaktujte nás na tel. čísle 604 160 718. Pro firemní eventy využijte tel. číslo 737 627 000. Více informací a ukázky VR her najdete na našem webu https://www.vrzazitek.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora