Pátek, 24 května, 2024
aktualne

Chcete svaly a funkční postavu? Začněte navštěvovat kruhové tréninky

Chcete vypadat jako opravdový chlap? Pak musíte začít cvičit. Chlapské tělo přece jen definují široká ramena a úzké boky. Ačkoliv se to možná zdá povrchní, osvalené tělo s sebou přináší i řadu zdravotních a psychických benefitů. Proč musíte vyzkoušet kruháč?

Multifunkční tělo

Naše tělo je skvělý nástroj, který musíme udržovat v kondici. Chcete-li si zajistit opravdové zdraví, odolnost a funkčnost, musíte se zaměřit hlavně na komplexní formy cvičení. To jsou takové, kde rozvinete hrubou sílu, výdrž, výbušnost, pružnost i další vlastnosti.

A přesně v tomto ohledu stojí za zmínku kruhový trénink. Zapomeňte na obyčejné ležení pod činkou. Během tréninků totiž poznáte spíše řadu různě uzpůsobených stanovišť. Každé z nich má za úkol rozvinout jinou schopnost a část vašeho těla.

Na jednom z nich budete rozvíjet explozivní sílu s pomocí dřepů s výskokem, na jiném svalovou výdrž s pomocí lehkého benchpressu, na dalším zase hrubou sílu s pomocí těžkých mrtvých tahů a tak dále…

Cvičte pravidelně

Zacvičit si jednou měsíčně opravdu nestačí. Přesně proto potřebujete najít vážně dobrý kolektiv, který vás nadchne. Jedině tak se donutíte cvičit pravidelně. Spoustu chvály si vysloužily třeba tělocvičny Fresh, které najdete na Praze 5 a 9. Ty se specializují na silový trénink a kruhový trénink pro ženy i muže.

Bavíme se o malých skupinkách, jimž se věnují opravdu zkušení a zapálení instruktoři. Ti dokážou namotivovat jak naprosté začátečníky, tak i ostřílené siláky. Nezáleží na tom, jestli vám je 20, či 50. Jestli jste plně zdraví, nebo máte nějaké indispozice. Se vším se dá pracovat.

Mrkněte se na internetové stránky pod vloženými odkazy a v mžiku zjistíte, jak takové cvičení probíhá, kdy se koná, kolik stojí a jak se přihlásit.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora