Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Nebaví vás klasická kola z obchodů? Nechte si sestavit originální kus

Cyklistika je ohromně fascinujícím koníčkem, v němž si každý jedinec najde to své. Nezáleží na tom, jestli vás baví závody na dráze, rychlá jízda po silnici, nebo jste spíše fanouškem skákání v lesním terénu, neobejdete se bez pořádného prostředku. Jak si jej uzpůsobit přesně podle svých přání?

Nekonečné možnosti

Jestli vás láká tuning na kolo, máte ohromné štěstí, že žijete právě v dnešní době. Ať už si chcete sestavit silniční, dirt, bmx, nebo spíše gravel variantu, dočkáte se nepočitatelného množství součástek, materiálů i designů. Stačí jen vědět, kde se po nich podívat.

Ne každý disponuje takovou manuální zručností, aby byl schopný si danou práci udělat svépomocí. Přesně pro tyto případy existují specializované služby, jež s vámi proberou vaše přání a na jejich základě sestaví ideální řešení. Za zmínku stojí třeba komplety od Industry Nine, které se chlubí maximální kvalitou, odolností, lehkou hmotností a jedinečným designem.

Získejte inspiraci

Daná značka se sice zrodila v americké Severní Karolíně, ale svou popularitu si v posledních letech zajistila i v našich končinách. Nabídne vám personalizované silniční, gravel, XC, enduro i fatbike kolo, tudíž záleží čistě na vašich preferencích. V každém případě se dočkáte několika unikátních řešení konstrukce, což znatelně zvýší odolnost výsledného produktu.

Příkladem je třeba originální uchycení špic z pevného hliníku, které jsou našroubovány přímo do samotného náboje. Váš pohled ihned zaujmou frézované představce na míru, barevné výplety i nejrůznější kombinace odstínů samotného těla. Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov a poskytne vám tolik potřebnou inspiraci, díky níž budete o krok blíže k sestavení vlastního bicyklu. Rozhodně si tedy nezapomeňte prohlédnout rozdílné variace produktů z dílny Industry Nine.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora