back to top
Pátek, 14 června, 2024
aktualne

Vychutnejte si lahodnou chuť sirupů, vyráběných na Moravě

Máte rádi různé alko i nelako limonády, které si dopřáváte čas od času v restauracích? Co kdybychom vám představili rodinnou Sirupárnu, která se výrobou sirupů a dalších produktů zabývá a nabízí je pro přípravu limonád a ochucení jiných dobrot, které doma připravujete? Výroba probíhá na Moravě, původ surovin je ověřený a vznikají z nich produkty s výbornou chutí a vysokou kvalitou. Vítá vás Sirupárna, rodinná firma, která má rozhodně co nabídnout.

Jak to celé vzniklo?

Sirupy se v rodině Holubů vařily od nepaměti a vždy všem velmi chutnaly. Jak šel čas, rozhodnul se Jirka Holub, jehož babička s výrobou sirupů jako první začínala, že se je pokusí distribuovat dále, než jen mezi příbuzné a sousedy.

Základní recepty byly převzaty od babičky a na nich stavíme naše nové recepty a příchutě. Kromě klasiky, jako je například sirup bezinkový, jablkový nebo malinový, můžete ochutnat také lahodně sladký Smrkový sirup, který je nápomocný při bolavých kloubech.

Co si na e-shopu můžete objednat

Internetový obchod Sirupárna.cz však není jediné místo, kde si naše chutné sirupy nebo pečené čaje můžete pořídit a následně z nich připravovat drinky a přimíchávat je do různých pokrmů. Vzhledem k tomu, že jejich využití je skutečně široké, můžete nás potkat také na různých gastrofestivalech, v obchůdcích a v neposlední řadě také v barech a restauracích, s nimiž jsme navázali spolupráci, díky které mohou naše produkty pro přípravu různých pochutin využívat.

Některé sirupy jsou vyráběny celoročně, jiné, jako například Pampeliškový nebo Bezinkový sirup, jsou vyráběny pouze sezónně. Co mají však všechny sirupy společné je přírodní původ Vzhledem k tomu, že poptávka po sirupech a pečených čajích neustále vzrůstá, dováží nám čerstvou sklizeň také farmáři a malopěstitelé, se kterými se navzájem podporujeme. Naše produkty neobsahují žádná barviva, aromata ani éčka.

Nakupujte sirupy na přípravu chutných alkoholických i nealkoholických nápojů, pro ochucení kaší nebo lívanců. Nově si zde můžete objednat také sirupy do kávy. Pečené čaje výborně využijete jak pro přípravu horkého nápoje, tak i pro zdokonalení domácího koláče a jiných dezertů.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora