back to top
Pátek, 14 června, 2024
aktualne

Koupili jste si nový pracovní MacBook? Víme, jaké aplikace vám nesmí chybět

Ze všeho nejdříve vám musíme říct, že MacBook je skvělá volba. Přece jen se jedná o vysoce výkonný pracovní stroj, který se nezpomaluje ani po letech používání. Navíc s sebou přináší řadu technologických vychytávek. Ze všeho nejdříve do něj však musíte dostat ty nejdůležitější aplikace. Jaké?

Starý dobrý Office

Chystáte se na svém notebooku pracovat či studovat? V tom případě potřebujete Office pro MacBook. Lze říci, že se jedná o nejpopulárnější sestavu kancelářských aplikací na celém světě.

Dobrou volbou je třeba Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele. Za devatenáct stovek získáte trvalou licenci a spoustu šikovných programů pro nejrůznější úkoly:

  • Word vám pomůže se sestavováním textových dokumentů. Poradí si i s tabulkami a grafikou.
  • Excel je dokonalý program pro práci s čísly a daty. Na základě několika málo kliknutí dokáže úplné divy. Bude vám automaticky zpracovávat a počítat všemožná data.
  • PowerPoint je naprostá klasika v situaci, kdy potřebujete vytvořit prezentaci pro své kolegy. S pomocí přehledných slidů na příštím meetingu zazáříte.
  • Outlook zajišťuje bleskurychlou a jednoduchou komunikaci. V mžiku si přečtete e-mail, odpovíte, nastavíte si notifikace a řadu dalších vychytávek.

Nejvýhodnější licence

Microsoft Office Mac si můžete snadno objednat online. Stačí se mrknout třeba na webové stránky populárního e-shopu ProLicence. Ten nabízí software s úsporou až 85 %.

Rozklikněte si některý z výše vložených odkazů. Ihned se před vámi objeví několik variant Microsoft Office pro MacBook. Vyberte si tu nejlepší, zaplaťte a během minutky můžete začít stahovat. Kdyby vám něco nebylo jasné, obraťte se na milou zákaznickou obsluhu. Ta vám poradí s instalací, kompatibilitou a dalšími detaily.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora