Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Autoškola Boskovice připraví výborně do provozu zájemce každého věku

Mít řidičský průkaz je v dnešní době dá se říct naprostou samozřejmostí. Ti, kteří jej nemají, si ho chtějí často udělat hned poté, co dovrší 18let věku, nebo jakmile si na něj našetří peníze. Je ale i mnoho takových, kteří jej nikdy nepotřebovali, dokud nechtěli změnit zaměstnání. I v práci jej totiž často potřebujeme, abychom mohli rozvážet zboží, jezdit na služební cesty nebo za zákazníky.

Vsaďte na autoškolu, kde jsou zkušení odborníci

Aby vás připravili skutečně dobře a kvalitně, je dobré vsadit na autoškolu, která už vydala nejeden řidičský průkaz. Takovou je např. Autoškola Šumbera z Boskovic, kterou najdete na ul. 17. listopadu č. 21. Poptávat tady můžete řidičský průkaz pro skupiny AM – mopedy a malé motocykly do 45 km/h, A1 – motocykly do 125 ccm a max. výkonem 11 kW, A2 – motocykly s výkonem max. 35 kW a poměrem 0,2 kW/kg, A – motocykly nad 35 kW od 24 let (rozšíření z A2 od 20 let), B – osobní automobily a ostatní vozidla do 3 500 kg, B96 – jízdní soupravu nad 3 500 kg, ale nepřevyšující 4 250 kg a B+E – jízdní soupravu nad 4 250 kg (pro řidičské oprávnění skupiny B)

Autoškola Boskovice nabízí výuku a výcvik budoucích řidičů prostřednictvím kvalifikovaných a zkušených učitelů s profesionálním přístupem. Pro praktický výcvik jsou využívány vozy RENAULT Clio a motocykly HONDA.

Cena autoškoly vás potěší

Tak, jako se zdražovalo všude, i autoškola je dnes dražší, než bývala. I tak se ale autoškola Boskovice snaží držet ceny co nejníže, aby vyšla zájemcům vstříc. Např. cena autoškoly pro osobní vozidlo B do 3 500 Kg je 15 800 Kč. Řidičský průkaz Motocykly A2, tedy pro motocykly do 35Kw a s poměrem 0,2 kW/kg vás přijde na 14 800 Kč.

Podívejte se na kompletní informace, které vás zajímají, na webové stránky autoskolasumbera.cz. Budete jistě spokojeni, jako mnozí zájemci před vámi.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora