Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Zajímáte se o prodej známek? Víme, kde v Praze se podívat

Pro mnohé milovníky známek je jejich sbírání kombinací spousty příjemných pocitů. Filatelie znamená potěchu pro oko i duši, rozumnou formu investice peněz, může znamenat i vzrušení při nalezení zajímavé známky, na kterou jste dlouho čekali, také spoustu znalostí z historie… Znáte Filatelii Karlín, kterou můžete najít v Praze na Vacínově 3? Stejně tak ji můžete najít na Aukro.cz, kde můžete vybrané zboží i zakoupit.

Známky a nejen ty pro všechny zájemce

Filatelie Karlín nabízí prodej známek, mincí, pohlednic a bankovek, ale také jejich výkup. V obchodě najdete i alba, filatelistické pomůcky, nabídnout k prodeji můžete zároveň staré obálky atd.

Pokud máte sbírku, zdarma ji odborníci z filatelie ocení a nabídnou vám cenu. Na větší sbírky se pracovníci obchodu přijedou podívat k vám. Platí ihned a hotově. U zajímavých věcí zprostředkují i aukční prodej. Rádi vyřídí i vaše chyběnky, a to osobně v obchodě, poštou i e-mailem.

Filatelie Praha na svém e-shopu nabízí jen výběr produktů, v kamenné prodejně je nabídka mnohem obšírnější. Proto pokud nenajdete zboží, které potřebujete, stačí napsat, co vám chybí, nebo zaslat chyběnky, a prodejci vám v co nejrychlejší době pošlou e-mail s nabídkou dle vašeho výběru.

Podívejte se do jednotlivých kategorií známek

Prodej známek i dalších sběratelských předmětů, zde najdete přehledně rozdělen do několika kategorií, a to Československo 1918 – 1939, Protektorát 1939 – 1945, Československo 1945 – 1992, Slovensko 1939 – 1945, Česká republika od r. 1993, Anglie, Evropa CEPT, Falklandy, Francie, Holandsko, Itálie, Německo, Švýcarsko, UNO.

Můžete se podívat přímo do nabídkových listů a z nich si vybrat známky, série známek i kompletní sestavy.

Podívejte se na filateliekarlin.cz a vyberte si známky, které vám ve vaší sbírce zatím chyběly.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora