Pátek, 24 května, 2024
aktualne

Jak a kdy vybrat ideální umělý vánoční stromek?

Vánoční stromek se stal tradičním symbolem Vánoc. Někteří jsou zastánci živých stromků, ale stále více lidí dává přednost stromkům umělým. Proč tomu tak je?

V dnešní době si můžete koupit umělé vánoční stromky jako živé. Díky modernímu zpracování a důrazu na každý detail jsou opravdu k nerozeznání od živých.

Stromky se vyrábějí v různých provedeních, které se liší materiálem použitým k výrobě.

Známé jsou klasické stromky z PVC jehličí. Od umělých stromků, které znáte z minulosti, se výrazně liší a vypadají mnohem realističtěji.

Modernější verzí jsou 3D stromky vyrobené z kombinace realistického 3D jehličí na koncích větví a PVC jehličí uvnitř stromku, které vytváří hustý vzhled. Jsou takzvaným zlatým středem a jsou také cenově dostupné.

Nejexkluzivnější jsou 3D stromky FULL, které jsou vyrobeny výhradně z 3D jehličí a jsou také nejdražší.

Kromě různých designů můžete najít stromky se světlejším, tmavším zeleným jehličím, stříbrným jehličím nebo dokonce zasněženými jehlicemi.

K dispozici jsou samozřejmě různé velikosti, široké nebo úzké verze, malé nebo extra vysoké stromky.

Kdy je správný čas na koupi stromku?

Věděli jste, že prodej vánočních stromků začíná v září? I když se to může zdát brzy, právě tehdy je nabídka nejširší a veškeré zboží je k dispozici skladem. Možná řešíte dilema, jaký druh nebo typ stromku vybrat, a tak nákup stále odkládáte. Odkládat nákup se však nevyplácí, protože se může stát, že stromek, který jste měli na mysli, bude později vyprodán nebo vámi vybraná velikost již nebude k dispozici. A komu by se chtělo shánět stromek na poslední chvíli?

Včasným nákupem můžete dokonce ušetřit díky předsezónním slevám. Vyhnete se také přeplněným obchodům a vyhnete se stresu.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora