Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Znáte tekuté stěrače? Pomáhají řidičům automobilů v zimě i jindy v roce

Pokud jezdíte vozem po celý rok, jistě jste se ocitli v husté sněhové chumelenici, kdy je velmi špatná viditelnost a je důležité sněžení přizpůsobit rychlost jízdy. Pomoci vidět ven čelním sklem lépe, umí tekuté stěrače. Jde o důmyslnou vychytávku, kterou může používat každý z nás a velmi si tak usnadnit péči o vůz, když ráno mrzne a na okně ulpívá námraza.

Tekuté stěrače pomůžou při dešti, sněžení i ranních námrazách

Pro všechny zájemce vyrábí tekuté stěrače společnost NASUCHO. Jde o výrobce a distributora produktů na mytí bez vody. Její produkty jsou jedinečné, biologicky odbouratelné, ekologické, vyvinuté k čištění a ochraně vozů, karavanů, motocyklů, závodních aut, ale také domácnosti. Zanechávají ochranný povlak, odpuzují nečistoty a déšť.

Konkrétně tekuté stěrače vás zbaví námahy, protože vytvoří neviditelnou vrstvu, která aktivně odpuzuje voda a zajistí dokonalý přehled na vozovce, a to i za silného deště nebo sněžení. V zimě při ranních námrazách nebudou tyto na skle ulpívat, budete moci vyjet na cesty bez škrábání skla.

Tekutý nano vosk

Skvělým pomocníkem je i vosk na auto, který extra naleští, ochrání, osvěží a rozzáří speciální voskovou nano technologie. Opatří povrch UV ochranou, odpuzuje vodu a minimalizuje usazování nečistot. Je ideální na vnější lak, sklo, zrcadla, chromové části, gumu, plasty, tvrzený vinyl, slitinu, kola, čalounění i stěrače. Je i prevencí před škrábanci a oděrkami.

Speciálně na lak je pak určená keramická ochrana laku. Po nanesení vzniká na laku průhledný neviditelný povlak o tloušťce 2 – 3 mikronů, díky čemuž je lak dokonale izolován po dobu až 60 měsíců od nepříznivého vlivu všech vnějších činitelů.

Všechny přípravky, které uvádíme, jako i autošampon nebo třeba Nano čistič premium a další jsou i výborným námětem na dárek.

Více na nasucho.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora