Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Hledáte zajímavé a originální výrobky z masivu? Najdete je na drevouje.cz

Když někoho práce baví, je to na první pohled vidět. Ať už se podíváme na výrobky ze dřeva, o kterých budeme mluvit, ale také např. na titěrnou cukrařinu, šití zajímavých oblečků pro děti, nebo třeba navrhování dokonalých zahrad, v nichž je radost usednout…

Vždy za výsledky, které se nám líbí a jsou krásné, stojí šikovní lidé, kteří do dané činnosti vkládají své srdce a spoustu času. A přesně tohle platí i o panu Michalovi Štěpánkovi. Jednadvacetiletý mladý muž z Nové Vrchoslavi u Krupky si dokonce sám staví Tiny House, jehož posun můžete sledovat na Instagramu.

Od lavičky po schodiště

Dřevo má pan Štěpánek tak říkajíc v krvi. Vše, co vyrábí, vyrábí s ohledem na přání zákazníka s tím, že chce co nejlépe vystihnout charakter místnosti nebo daného zákazníka. Osobitý přístup, který u velkovýroby rozhodně nenajdete, je dalším pozitivem, které můžete očekávat.

Pokud se podíváte do fotogalerie, kterou najdete na drevouje.cz, uvidíte, jak rozmanité činnosti má pan Štěpánek za sebou, jak krásný design dovede v kombinaci se dřevem vytvořit. Zajímavá a jednoduchá lavička umí být v podání pana Štěpánka líbivým vybavením terasy, dvorku, zahrady i předzahrádky a oblíbíte si ji během okamžiku.

Poptejte, co byste rádi

V poslední době se pan Štěpánek věnuje spíše zpracování kulatiny na dané fošny, trámy a latě, ale pokud mu čas dovolí, rád pro vás vyrobí výrobky, o které máte zájem. Vše tvoří co nejkvalitněji, jde mu o poctivou levnou, a když „se to umí“ i poměrně rychlou výrobu, tak, jak ji uměli naši předci, a jejichž výrobky můžeme používat u prababiček a dědečků doteď.

Oslovte pana Štěpánka a domluvte se na možnosti zhotovení vám na míru pergoly, schodiště, podlahy terasy, skříňky nebo toho, co vám doma chybí. S jeho prací budete jistě spokojeni.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora