Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Poznejte úžasnou a sexy Nuru masáž

O tantrických masážích se u nás ví už poměrně hodně. Mnoho let si je můžeme dopřávat v masážních salonech a patří k těm nejvyhledávanějším. Ovšem velmi dobré ohlasy má také Nuru masáž, a to především u pánů. Jak probíhá a co vše na vás čeká?

Poznejte blíže Nuru masáž

Název masáže je odvozen od názvu speciálního Nuru gelu, který se při jejím provádění používá a přináší masírovaným jedinečné prožitky. Masérka po klientovi během tohoto typu masáže klouže svým nahým tělem. Při intimním kontaktu využívá masérka své přednosti, tedy prsa a zadeček.

Celá masáž i vše, co jí předchází, probíhá poklidně a v soukromí tak, aby se mohl klient plně uvolnit. Masáž začíná příjemnou společnou sprchou s masérkou, kde začínají první doteky masérky. Pak se přesunete do pokoje, který je pro Nuru masáž předem připraven.

Masírování probíhá na prostorné vyhřívané podložce s nepropustným potahem nebo na nafukovací matraci. Nuru gel je nanesen na vás i na tělo masérky a celá masáž může začít. Začíná se se zády, poté se přechází na další partie. Postupně dochází ke tření těl, proto se jedná o tzv. masáž „tělo na tělo“. Ucítíte celé tělo masérky, jak klouže po vašem těle a využívá váhu svého těla k tomu, aby dopřála slast a uvolnění vašemu tělu pod ní.

Účinky Nuru masáže

Tak, jako i jiné erotické masáže, přináší i tato masáž pro drtivou většinu zákazníků originální a nezapomenutelné zážitky. Je osvěžující v teplých dnech. Silně stimuluje, povzbuzuje libido, uvolňuje tělo i mysl, zlepšuje psychiku, má antibakteriální efekt a přispívá k antioxidaci pokožky.

Už v průběhu masáže může dojít k vyvrcholení, případně je vyvrcholením masáž zakončena, a to ručně nebo mezi prsa masérky.

Jestliže se vydáte do Prahy, kde se masážní salon Luxury Grand nachází, nebo zde žijete či pracujete, objednejte se na Nuru masáž. Budete jistě nadšení. Více informací najdete na masazte-luxury.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora