Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Domov podle našich představ se skládá také z těchto komponentů.

Když je náš domov naplněn láskou, má zvláštní energii a vibrace, které proudí do všeho v něm. Domov si vytváříme sami, a pokud chceme, aby byl oázou, kde nám nikdy nechybí voda v podobě neutuchající lásky, radosti, bezpečí nebo tvůrčího vyjádření, musíme ji do něj sami vložit. Může to být hudba z hifi reproduktorů JADIS nebo vůně prádla z parfémů Giovani, které přispějí k pohodě a kvalitě našeho života doma. Domov se přitom skládá především z detailů, které odrážejí jedinečnost každého z nás, a to nejen v podobě našich jedinečných otisků prstů, ale i naší celkové energie.

Vysoce kvalitní reprodukce zvuku od společnosti JADIS

Hudba je vibrace, a když prochází naším tělem, může nás povznést a uvést do různých příjemných stavů. Proto mnozí z nás touží po kvalitním přenosu zvuku a hudby, kterou si mohou dopřát v pohodlí domova. Společnost JADIS se zabývá návrhem a výrobou hifi reproduktorů, předzesilovačů, elektronkových zesilovačů, CD přehrávačů a gramofonů špičkové kvality. Design těchto výrobků také odráží kvalitu celého výrobního procesu, který je z velké části prováděn ve vlastním prostředí společnosti, nikoli u dodavatelů. 

TIP: Energie, která je tímto způsobem do výrobků vložena, je vždy cítit.

Olejové parfémy na praní

Značka Giovani nabízí spotřebitelům olejové parfémy na praní obsahující vysoce kvalitní přírodní vonné oleje. Všechny výrobky jsou inspirovány světovými výrobci luxusních parfémů, které se tak mohou přenést i do našeho prádla a domova. Parfémy jsou vhodné pro všechny typy tkanin včetně hedvábí a sportovního oblečení. Při použití stačí nalít malé množství do nádobky na změkčovač tkanin, zejména díky vysoké koncentraci vonných esencí. 

TIP: Prádlo si uchovává svou vůni ještě dlouho po usušení v sušičce.

Domov jako multifunkční prostor

V dnešní době se domov pro mnohé z nás stává nejen místem odpočinku po práci, ale také pracovištěm, místem výchovy dětí a místem nesčetných setkání s blízkými a rodinou. Spoustu věcí děláme přímo z pohodlí domova. Jedním z našich tipů je bělení zubů doma pomocí produktů Crest. Originální bělící pásky a zubní pasty jsou navrženy tak, aby je uživatelé mohli používat v pohodlí domova. 

TIP: Přesto je vždy vhodné se před bělením zubů poradit s odborníky v oboru a vzít v úvahu celkový zdravotní stav vašeho těla.

 Foto: elements.envato.com

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora