Pátek, 2 června, 2023
aktualne

3 tipy na cenově dostupné fotopasti bez odesílání

Poohlížíte se po cenově dostupné fotopasti pro myslivost nebo třeba na zloděje? Inspirujte se našimi 3 konkrétními tipy na modely, které stojí opravdu za to. 

FOXcam FORESTER

Prvním ze zástupců levných fotopastí bez odesílání je FOXcam FORESTER. Tato fotopast je přitom ideálním pomocníkem zejména pro hlídání zahrady a myslivost. Zaujme kombinací diod 940 nm + 8 diod 850 nm, díky čemuž vytváří skvělé denní i noční snímky. Pořízené snímky si následně můžete prohlížet doma na SD kartě. 

Mezi další výhody této fotopasti lze zařadit fakt, že se hodí i na delší vzdálenosti až do 30 metrů. Její předností je totiž silný noční přísvit a detekční dosah PIR čidla. Kromě toho také skvěle odolává povětrnostním podmínkám.

FOXcam Dual

FOXcam Dual je dlouho očekávanou novinkou pro rok 2023, přičemž svým uživatelům má bezpochyby co nabídnout. Fotopast se pyšní perfektní kvalitou snímků a moderními technologiemi, jejichž zásluhou pořizuje špičkové fotografie.

Předností fotopasti je dále fakt, že fotí naprosto bezhlučně. Vzhledem ke konceptu dvou objektivů nedisponuje infračervenou clonou, která by vydávala slyšitelné cvaknutí. Fotopast si proto pouze na základě osvětlení elektronicky vybírá, který z objektivů pro tvorbu záznamů zvolí.

FOXcam Wi-Fi

Fotopast FOXcam Wi-Fi je ideálním pomocníkem pro instalace na špatně dostupných místech. Díky Wi-Fi síti se během několika vteřin připojíte a stáhnete si veškeré pořízené snímky. Kromě toho potěší také přítomnost dostatečně velké LCD obrazovky. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora